Tielrode, België

Bachelor

Initiële lerarenopleiding, KaHO Sint-Lieven Sint-Niklaas (huidige odysee)

Gescreende bijlesgever

Kelly

10/10

Ik geef reeds 18 jaar les. 16 jaar als lerares in een lagere school in Brussel. Differentiatie was dus de norm. Ik heb toen voor de lagere school gekozen, omdat ik alle vakken graag geef. Nu geef ik reeds 2 jaar het vak Nederlands in het middelbaar, veel dichter bij huis. Dit is in het buitengewoon OV4, type 9 (kinderen met ASS). Onze leerlingen volgen de gewone leerstof zoals in de A-stroom, maar met extra mogelijkheden tot ondersteuning. Ik geef nu Nederlands in het 1ste tot en met het 4de middelbaar.

Motivatie

Ik heb al bijles gegeven aan kinderen, voornamelijk Frans door mijn achtergrond in Brussel. Er is niks zo verrijkend als 1-op-1 werken. Je voelt je dan echt leer-kracht en dat is het fijnste dat er is aan onze job.

Opleiding

Diploma 1: Bachelor Initiële lerarenopleiding aan KaHO Sint-Lieven Sint-Niklaas (huidige odysee)

Bijles voor deze vakken

Basisschool: Basisonderwijs

Eerste graad: Frans, Nederlands NT2

Tweede graad: Nederlands

Beoordelingen1 beoordeling
*Namen werden geanonimiseerd wegens GDPR. Daarom staat er soms ‘hij’ bij een vrouwelijke naam en omgekeerd.

2 jaar, 4 maanden geleden

Sint-Niklaas

Delphine’s lesonderwerp

Leerling in het 6de leerjaar heeft nood aan algemene huiswerkbegeleiding en specifieke ondersteuning bij rekenen. Hij volgt al een tijdje logopedie voor spelling vanwege dyslexie en hij heeft ADHD waardoor de verwerkingssnelheid en automatisering bij rekenen trager gaat. Er is een vermoeden van dyscalculie, maar dit is (nog) niet officieel vastgesteld.

Delphine’s review over les Basisonderwijs

Heel goed

Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.