Profiel van Frank

    9/10

    • Op locatie

    • Online

    Profiel van Frank

    9/10

    • Op locatie

    • Online

    Over Frank

    Ik ben sinds 2017 actief in het onderwijs als leerkracht en lector, zowel in het middelbaar als in het hoger onderwijs. Daarnaast ben ik schrijver en polemist.

    Motivatie

    Ik houd van het persoonlijke contact tijdens de bijles en de meer specifieke nadrukken die je daarbij kan leggen, in tegenstelling tot wanneer je in groep lesgeeft.

    Mijn aanpak

    Ik zweer bij een case by case bekijken wat er het meest nodig is, een plan van aanpak opstellen en dan aan de slag gaan met aangepast materiaal.

    Opleiding

    Diploma 1: Master in de wijsbegeerte aan UGent

    Diploma 2: Bachelor in de taal- en letterkunde: Oosterse talen aan UGent

    Bijles voor deze vakken

    • Latijn
    • Geschiedenis
    • Maatschappijleer
    • Frans
    • Nederlands
    • Studiebegeleiding
    • Thesis-scriptiebegeleiding
    • Engels
    • Excel
    • Nederlands NT2
    • Word

    Reviews (1)

    • Iris's review for Frank

      Iris

      Geetbets

      2 maanden geleden

      Iris’s lesonderwerp

      Studente tweede bachelorjaar Wijsbegeerte en Moraalwetenschappen aan VUB is dringend op zoek naar hulp tijdens voorbereiding voor haar herkansingsexamen Logica op 25/08. Ze heeft het moeilijk met het maken van oefeningen, de theorie is al goed gekend.

      Iris’s review over les Studiebegeleiding

      Zeer goed!

    *Namen werden geanonimiseerd wegens GDPR. Daarom staat er soms ‘hij’ bij een vrouwelijke naam en omgekeerd.
    Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.