Profiel van Martin

    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Profiel van Martin
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Motivatie

    Momenteel ben ik vijfentwintig jaar oud en ben ik bezig met het afronden van mijn masterstudie geschiedenis, politiek en beleid aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hier hoop ik 1 januari aanstaande op af te studeren door middel van het afronden van mijn masterscriptie. Per 1 februari begin ik de masteropleiding geschiedenis Leraar Voorbereidend Hoger Onderwijs (LVHO) aan de Rijksuniversiteit Groningen. Ik heb de ambitie om voor de klas te staan en daarom begin ik binnenkort met deze opleiding om mijn eerstegraads lesbevoegdheid te halen. Het geven van bijles past in mijn ogen ideaal in dit plaatje omdat ik hiermee nog meer ervaring kan opdoen bij het onderwijzen van kinderen.
    Ik ben momenteel bezig met mijn negende seizoen als voetbaltrainer, hierdoor weet ik dat het werken met mensen iets is wat erg goed bij mij past. Het geven van trainingen heeft mij altijd aangetrokken en er is in mijn ogen niets mooiers dan dingen overbrengen tijdens trainingen en zien dat de kinderen dit vervolgens oppakken en goed uitvoeren. Als voetbaltrainer heb ik meerdere diploma’s gehaald bij de KNVB en heb ik ervaring opgedaan in het trainen en begeleiden van zowel jeugdteams van jongens en meisjes als van heren en dames seniorenteams. Ik kan goed met tieners omgaan en weet hoe ik ze moet motiveren en hoe ik ze dingen zowel in de klas als daarbuiten kan bijbrengen.
    Ik spreek algemeen beschaafd Nederlands en tevens beheers ik de Engelse en Duitse taal uitstekend. In het dagelijks leven praat en schrijf ik meestal in het Engels, hierdoor kan ik dit vloeiend spreken, bovendien heb ik een Duitse vriendin en beheers ik die taal zeer goed. Vakken waarin ik bijles geef, zijn allereerst natuurlijk geschiedenis, wat ik al vijf jaar lang heb gestudeerd. Vakken die daarnaast goed aansluiten bij mijn geschiedenisopleiding zijn politicologie en maatschappijleer. Op mijn middelbare school heb ik voornamelijk economische vakken gevolgd en bovendien heb ik dit ook één jaar gestudeerd waardoor ik hier veel basiskennis van heb. Naast deze vakken geef ik ook bijles in de Engelse en Duitse taal.

    Bijles voor deze vakken

    • Duits
    • Economie
    • Engels
    • Geschiedenis
    • Maatschappijleer
    • Management en organisatie
      Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.