• +2 jaar ervaring

Profiel van Charlotte

9,7/10

  • Op locatie

  • Online

Profiel van Charlotte

9,7/10

  • Op locatie

  • Online

Over Charlotte

Charlotte heeft jarenlange ervaring als onderwijzeres Frans aan leerlingen van alle jaren van het middelbaar onderwijs. Ze heeft een passie voor de Franse taal.

Motivatie

Charlotte heeft jarenlange ervaring als onderwijzeres Frans aan leerlingen van alle jaren van het middelbaar onderwijs. Ze heeft een passie voor de Franse taal.

Mijn aanpak

Ik leg de grammaticaregels uit via extra materiaal, voorbeelden, spelletjes, … Vooral de tijden zijn zeer leuk om aan te leren. Ik begeleid ook kinderen van het lager bij Frans, Nederlands (spelling - lezen) en Wiskunde, WO, .... Ik heb hiermee ervaring vanaf het 3de leerjaar. Ik begeleid ook kinderen die anderstalig zijn en waar er vooral een taalbarrière is, die een struikelblok vormt bij het volgen van de lessen.

Opleiding

Diploma 1: Bachelor Bedrijfsbeheer aan Katholieke Hogeschool Mechelen

Diploma 2: Bachelor Chemie aan Katholieke Hogeschool Leuven

Diploma 3: Bachelor Diploma van leraar aan VTI Aalst

Bijles voor deze vakken

  • Basisonderwijs
  • Frans

Reviews (6)

  • inge's review for Charlotte

    inge

    Lebbeke

    3 weken geleden

    Inge’s lesonderwerp

    Leerlinge, die naar het 5e middelbaar (Humane Wetenschappen) gaat, heeft begeleiding nodig bij Frans. Ze werd gedelibereerd, maar kreeg een waarschuwing voor het vak, omdat ze 48,4% behaalde. Feedback van de leraar is: te weinig kennis van de theorie, methodiek om toe te passen in oefeningen niet onder de knie, te weinig aandacht in de les, materiaal niet altijd mee. In het eerste en tweede middelbaar was er langdurige uitval van de leerkracht Frans (zonder vervanging) waardoor de klas de basis gemist heeft. Wanneer de leerlinge overtuigd is dat ze iets niet kan, valt ook de motivatie weg om zich hiervoor in te zetten. Ze is eigenlijk best goed in talen, maar heeft voor zichzelf beslist dat Frans niet haalbaar is voor haar. Ze accepteert op dit moment wel bijles, omdat ze begrijpt dat haar resultaten elk jaar slechter worden en dat ze op eigen initiatief de lat niet zal halen.

    Inge’s review over les Frans

    Charlotte is to the point en hanteert een communicatiestijl die goed aansluit bij onze puber. Ze voelt goed aan wanneer haar pupil mee is of niet. Ze legt een lat, maar houdt de verwachtingen tegelijkertijd realistisch.

  • Norbert's review for Charlotte

    Norbert

    Aalst

    6 maanden, 2 weken geleden

    Norbert’s lesonderwerp

    Leerling 1e middelbaar (A-stroom) heeft begeleiding nodig bij Frans. Zijn punten zijn op zich goed, maar hij heeft wat last van spreekangst. De lessen hoeven dan ook niet te schools te zijn, er mag ingespeeld worden op zijn interesses.

    Norbert’s review over les Frans

    Top. Morris vindt het fantastisch en leert veel bij.

  • Davy's review for Charlotte

    Davy

    Aalst

    8 maanden, 3 weken geleden

    Davy’s lesonderwerp

    Een leerlinge uit het eerste middelbaar heeft nood aan ondersteuning bij Frans. Ze heeft veel moeite om de grammaire onder de knie te krijgen.

    Davy’s review over les Frans

    Ze is zeer gedreven, heeft veel geduld en lecht alles zeer goed uit. Aangenaam om mee te werken.

*Namen werden geanonimiseerd wegens GDPR. Daarom staat er soms ‘hij’ bij een vrouwelijke naam en omgekeerd.

Studenten van Charlotte:

  • Leerling 5e leerjaar heeft begeleiding nodig bij wiskunde en Nederlands. Zijn moeder is anderstalig en kan hem niet helpen. De leerling komt uit het buitenland en gaat sinds het 2e leer… Lees meer

    Sanne uit Aalst
  • Jens gaat naar 3de middelbaar Biotechnische Wetenschappen (3u Frans) en zoekt hulp bij Frans. Hij heeft geen goeie studiemethode voor woordenschat en heeft een grote achterstand. Hij sn… Lees meer

    Jens uit Liedekerke
  • Student 2de middelbaar Moderne Talen wenst ondersteuning bij Frans. Volgend jaar zal ze de richting Humane Wetenschappen doen. Ze heeft moeilijkheden bij de Franse grammatica. Ze scoort… Lees meer

    Mieke uit Haaltert
  • Student 4de middelbaar Humane Wetenschappen zoekt hulp bij Frans. Het vorige jaar zat hij op de helft en had hij een vakantietaak. Hij zoekt hulp bij Frans in de ruime zin en ook hoe je… Lees meer

    Charlotte uit Lede
  • Leerling gaat in september naar het derde middelbaar Maatschappij en Welzijn en wenst algemene begeleiding bij Frans.

    Rachel uit Opwijk
  • Leerling zit in het 3e middelbaar Humane Wetenschappen. De leerling wenst 2 x per maand begeleiding bij Frans. Graag ondersteunen bij de geziene leerstof.

    Matthias uit Aalst
*Namen werden geanonimiseerd wegens GDPR. Daarom staat er soms ‘hij’ bij een vrouwelijke naam en omgekeerd.
Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.