- Nieuw!
Gescreende bijlesgever
Master Germaanse Talen Nederlands-Engels
KU Leuven
Antwerpen , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Over Kaat
Ik ben Kaat, mama van 2 kinderen Elias (12) en Ada (9). Ik werk bij Kom op tegen Kanker en zet me daar in voor personen die minder goede kansen hebben op een goede gezondheid, zorg en behandeling. Daarvoor gaf ik Nederlandse les aan anderstalige nieuwkomers. In de eerste 10 jaar van mijn loopbaan werkte ik in communicatiefuncties bij verschillende bedrijven.
Motivatie
Ik wil mijn passie voor taal en communicatie inzetten om anderen vooruit te helpen. Het geven van bijles in Nederlands en Engels sluit perfect aan bij mijn overtuiging dat taal deuren opent: tot kennis, kansen en zelfvertrouwen. Met mijn ervaring in inclusie en gelijke kansen wil ik een veilige, stimulerende leeromgeving creëren waarin elke leerling zich gezien voelt en succes kan ervaren.
Mijn aanpak
Als lesgever combineer ik een coachende en motiverende stijl met een creatieve en gestructureerde aanpak. Ik zorg voor interactieve lessen waarin ruimte is voor vragen en praktijkgerichte oefeningen. Mijn ervaring met NT2 en mijn achtergrond in communicatie en inclusie maken dat ik sterk inzet op begrijpelijke uitleg, geduld en een veilige leeromgeving.
Opleiding
Diploma 1: Master Germaanse Talen Nederlands-Engels aan KU Leuven
Diploma 2: Master Germaanse Talen Nederlands-Engels aan KU Leuven
Bijles voor deze vakken
- Basisonderwijs
- Engels
- Nederlands
- Nederlands NT2