Profiel van Vicky

    9,3 (1 beoordeling)
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Profiel van Vicky
    9,3 (1 beoordeling)
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Over Vicky

    Ik heb een achtergrond in de ergotherapie en behaalde in 2024 ook mijn diploma lager onderwijs. Ik werk graag met kinderen, jongeren en jongvolwassenen en heb een rustige, geduldige aanpak.

    Ik help leerlingen niet alleen met de leerstof zelf, maar ook met het ontwikkelen van structuur en overzicht in hun manier van studeren. Voor veel leerlingen is dat een belangrijke stap om opnieuw vertrouwen te krijgen.

    Ik begeleid graag:
    • leerlingen lager onderwijs (huiswerk en basisvaardigheden)
    • middelbare schoolstudenten (studieplanning en structuur)
    • studenten in het hoger onderwijs binnen de richting ergotherapie/ gezondheidszorg (inhoudelijke begeleiding, stage of eindwerk)

    Ik werk op een duidelijke en positieve manier, aangepast aan het tempo van de leerling.

    Momenteel sta ik fulltime in het onderwijs als zorgleerkracht en heb ik ervaring met verschillende leerstoornissen (ADD, ADHD, dyslexie, dyscalculie, ASS, DCD,...).

    Motivatie

    Ik haal veel voldoening uit het begeleiden van leerlingen en studenten en het zien groeien van hun zelfvertrouwen.

    Wat mij motiveert, is dat ik merk hoeveel verschil het kan maken wanneer iemand rust en overzicht krijgt in zijn leerproces. Ik neem graag de tijd om samen te kijken wat werkt en wat niet, en bouw stap voor stap verder.

    Mijn sterkte ligt in mijn geduld en mijn vermogen om complexe zaken eenvoudig en overzichtelijk te maken. Ik vind het belangrijk dat leerlingen zich op hun gemak voelen en met meer vertrouwen verder kunnen.”

    Mijn aanpak

    Ik vertrek steeds vanuit de leerling zelf: hoe leert hij of zij, wat is het tempo en waar liggen de noden. Ik vind het belangrijk om aan te sluiten bij wat de school verwacht en de gebruikte methode zoveel mogelijk te volgen, zodat de begeleiding herkenbaar en ondersteunend blijft.

    Daarnaast help ik om structuur te brengen in de leerstof en het studeren. Waar nodig reik ik hulpmiddelen aan, zoals het overzichtelijk maken van leerstof, het opstellen van een planning of het aanleren van een studiemethode.

    Ik werk stap voor stap en op maat, met veel geduld en aandacht voor wat haalbaar is. Mijn doel is dat de leerling niet alleen de leerstof beter begrijpt, maar ook zelf meer inzicht en vertrouwen krijgt in zijn of haar manier van leren.

    Opleiding

    Diploma 1: Bachelor Basisonderwijs aan Karel de Grote Hogeschool

    Diploma 2: Bachelor Ergotherapie aan Artesis Plantijn

    Bijles voor deze vakken

    • Huiswerkbegeleiding
    • Studiebegeleiding
    • Wiskunde
    • Thesis-scriptiebegeleiding
    • Basisonderwijs
    • Nederlands

    Reviews (1)

    • Riana's review for Vicky

      Riana

      Borgerhout

      2 maanden geleden

      Riana’s lesonderwerp

      Voor een leerling uit het 4de leerjaar zijn we op zoek naar een bijlesgever voor wiskunde. De bijlessen zijn bedoeld om extra ondersteuning te bieden, aangezien het vanaf het 3de leerjaar wat moeizamer verloopt en hij veel moet oefenen en hard werken om mee te blijven. In het 1ste en 2de leerjaar verliep alles vlot, maar de laatste jaren is de leerstof uitdagender geworden.

      Riana’s review over les Basisonderwijs

      Doeltreffend

    *Namen werden geanonimiseerd wegens GDPR. Daarom staat er soms ‘hij’ bij een vrouwelijke naam en omgekeerd.

    Studenten van Vicky:

    • Leerlinge 1e middelbaar met ADHD, dysorthografie en dyspraxie heeft een studiebegeleiding nodig. Het ontbreekt hem aan regelmaat en hij heeft het moeilijk met de taalvakken, maar ook me… Lees meer

      Hanne uit Antwerpen
    • Student Ergotherapie aan de HoGent wenst ondersteuning bij het eerstejaarsvak Ergotherapeutische Professionaliteit ter voorbereiding van zijn herexamen. Het is zijn laatste kans om dit … Lees meer

      Hannah uit Oeselgem
    • Leerling uit het tweede middelbaar in de richting Maatschappij en Welzijn zoekt ondersteuning bij wiskunde. Hij heeft moeite met het studeren van wiskunde en wenst hulp bij de studiemet… Lees meer

      Geert uit Aartselaar
    • Leerling uit het zesde leerjaar heeft ondersteuning nodig bij Nederlands, met een nadruk op spelling en schrijfvaardigheid. De ouders spreken zelf Spaans en zijn de Nederlandse taal onv… Lees meer

      Louka uit Antwerpen
    *Namen werden geanonimiseerd wegens GDPR. Daarom staat er soms ‘hij’ bij een vrouwelijke naam en omgekeerd.
    Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

    Bedankt voor je aanmelding!