Bijles aardrijkskunde met Roos

    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Bijles aardrijkskunde met Roos
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Motivatie

    Na een aantal jaar de bovenbouw (eindexamenklassen) havo/vwo aardrijkskundeles te hebben gegeven, ga ik dit jaar het freelanceleven in. Ik wil graag op een persoonlijke kleinschaligere manier kennis overdragen. Bijles geven lijkt me daar passend bij!

    Opleiding

    Diploma 1: Master aan Universiteit van Amsterdam

    Bijles voor deze vakken

      Meer bijlesgevers aardrijkskunde

      Bijles aardrijkskunde, Grieks of studiebegeleiding met Tim
      • +4 jaar ervaring

      Bijles aardrijkskunde met Tim

      9,5/10 (1 beoordeling)

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Didam
      Online
      Oude Geschiedenis
      Over Tim

      Ik houd van de interactie met jongeren. Ik wil mijn vakkennis delen, zodat leerlingen oorzakelijke verbanden gaan zien in historische processen. Daarnaast wil ik ook de nieuwsgierigheid stimuleren, de kennis van Europese cultuur bevorderen en jongeren inspireren!

      Bijles aardrijkskunde met Suzan
        Amsterdam
        Online
        Over Suzan

        Ik heb veel met jongeren gewerkt tijdens mijn stageperiode bij cultureel jongerenplatform 'de Pit!' in Amsterdam. Dit vond ik ontzettend leuk en heb daar veel geleerd. Samenwerken met jongeren gaat mij goed af en uitleg geven vind ik ontzettend leuk. Ik ben bezig met mijn bachelor Sociale Geografie af te ronden aan de UvA en heb daarom veel kennis over aardrijkskunde. Ook heb ik het op de middelbare school met veel plezier gevolgd en goed afgerond.
        Bijles aardrijkskunde geven is een ideale manier om mijn kennis van aardrijkskunde te combineren met het plezier dat ik er aan beleef om met jongeren te werken.

        Bijles aardrijkskunde, maatschappijleer of geschiedenis met Maarten
          Amsterdam
          Online
          Over Maarten

          Ruim acht jaar heb ik ervaring in het doceren in Geschiedenis, Maatschappijleer, Mens & Maatschappij en Aardrijkskunde.
          Na elke week lesgeven ben ik er weer van verzekerd dat het onderwijs bij mijn leven hoort; het is een pracht vak waarin je jezelf blijft ontwikkelen.

          Alle soorten leerlingen heb ik inmiddels aan mij voorbij zien komen; van onderbouw tot de examenklassen, van het VMBO tot het Gymnasium, niet alleen hier in Nederland, maar ook in Suriname en nu op Curaçao. Deze zomer keer ik weer terug naar Amsterdam.

          Graag wil ik mijn ervaring inzetten voor het individueel begeleiden van leerlingen, iets waar ik in het reguliere onderwijs minder aan toe kom.

          Bijles aardrijkskunde, maatschappijleer of geschiedenis met Rozemarijn
            Amsterdam
            Online
            Over Rozemarijn

            Ik wil graag jongeren helpen bij de moeilijke punten waar ze tegenaan lopen bij het leren. Ik vind het leuk om mensen te helpen en verder biedt bijles mij een goede mogelijkheid voor het bijhouden van mijn vakinhoudelijke kennis. Ik wil graag samen voor die voldoende strijden!

            Bijles maatschappijleer, management en organisatie of Nederlands NT2 met Cindy
              Apeldoorn
              Online
              Over Cindy

              Ik ben een sterk sociaal persoon en help graag personen die nood hebben aan ondersteuning. Zo hoop ik een steentje bij te dragen in zijn/haar ontwikkeling en groei. Mijn onderwijservaring omvat les NT2 aan Syrische kinderen, onderwijsassistente bij kleuters, en in het basisonderwijs.

              Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

              Bedankt voor je aanmelding!