Bijles maatschappijleer, geschiedenis of aardrijkskunde met Joep

    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Bijles maatschappijleer, geschiedenis of aardrijkskunde met Joep
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Motivatie

    Ik studeer docent geschiedenis VO 2de graad. Bijles geven ligt dus in mijn vakgebied. Bovendien is bijles geven ideaal om beroepservaring op te doen.

    Opleiding

    Bijles voor deze vakken

      Meer bijlesgevers maatschappijleer

      Bijles aardrijkskunde, maatschappijleer of geschiedenis met Emmy
        Horst
        Online
        Over Emmy

        Ik hou van lesgeven en werk graag zelfstandig en met flexibele uren. Ik neem bijlesgeven erg serieus en het geeft me veel voldoening als de leerling ervan leert en er betere resultaten door behaalt op school.

        Bijles basisonderwijs, studiebegeleiding of Nederlands met Myrte
          Helmond
          Online
          Over Myrte

          Ik geef op school al meerdere mensen bijles en het gaat me erg goed af, ik vind het erg leuk om mensen te helpen.

          Bijles studiebegeleiding, basisonderwijs of maatschappijleer met Rozemarijn
            Cuijk
            Online
            Over Rozemarijn

            Altijd heb ik het leuk gevonden om kinderen te helpen. Ik heb veel ervaring in voornamelijk het speciale basisonderwijs. Doordat ik vanuit rust en vrijheid aan de slag ga, reageren mensen vaak erg goed op mijn hulp.

            Bijles basisonderwijs, economie of andere talen met Sam
              Cuijk
              Leraar aardrijkskunde 2e graads
              Over Sam

              Het geven van bijles is erg leuk, doordat er bij leerlingen vaker intrinsieke motivatie te vinden is. Het is dan fijn om hulp aan te bieden op de hulpvraag.

              Bijles Duits, geschiedenis of Microsoft Office met Yvonne

                Bijles Duits met Yvonne

                • Online
                • Op locatie
                Munnekeburen
                Online
                Over Yvonne

                De stages in mijn opleidingen heb ik als erg leerzaam ervaren en hierdoor ik heb veel pedagogische en didactische kennis opgedaan die ik bij het bijles geven weer kan toepassen. Leerlingen wil ik graag handvaten meegeven, zodat ze die later ook kunnen toepassen. Daarnaast vind ik het een unieke ervaring om te zien hoe een kind zich ontwikkelt. Studenten helpen, geeft me energie.

                Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

                Bedankt voor je aanmelding!