Bijles ander of toelatingsproef met Naomi

    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Bijles ander of toelatingsproef met Naomi
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Motivatie

    Momenteel volg ik een specifieke lerarenopleiding aan de UGent (Muziek). Omdat ik nog geen ervaring heb in het lesgeven, is het geven van bijlessen een ideale tussenstap in mijn ontwikkeling als leerkracht.

    Bijles voor deze vakken

      Meer bijlesgevers ander

      Bijles ander, wiskunde of accounting & finance met Peter

        Bijles ander met Peter

        Al 5 studenten geholpen!

        • Online
        • Op locatie
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        Schoten
        Online
        Bedrijfskunde
        Over Peter

        Lesgeven is voor mij geen bijberoep — het is een roeping die voortkomt uit een diepe overtuiging: elk jongere verdient de kans om zijn of haar potentieel volledig te ontplooien, ongeacht het tempo of de manier waarop hij of zij leert.
        Na meer dan 35 jaar als ondernemer in vastgoed, verzekeringen en financiën heb ik één ding keer op keer ervaren: wie de basisconcepten van economie en financiën écht begrijpt, staat sterker in het leven. Niet alleen op school, maar ook later als burger, als professional, als mens. Die overtuiging drijft mij elke dag opnieuw.
        Toen ik de stap naar het onderwijs zette, ontdekte ik hoe groot de nood is aan begeleiding op maat. Niet elke leerling volgt hetzelfde ritme in de klas. Niet elke uitleg past bij elke jongere. En net daar ligt mijn kracht: ik neem de tijd om te begrijpen waar het schoentje wringt, vertrek vanuit de leerling zelf en bouw stap voor stap aan inzicht en zelfvertrouwen.
        Mijn academische achtergrond — twee masters en een pedagogisch diploma met grote onderscheiding aan KdG — geeft mij de theoretische diepgang. Mijn jarenlange praktijkervaring zorgt ervoor dat ik abstracte leerstof levend kan maken met concrete, herkenbare voorbeelden. Wiskunde, economie, Frans — het zijn geen droge vakken als je ze verbindt met de werkelijkheid.
        Bijlessen geven is voor mij meer dan uitleg herhalen. Het gaat over vertrouwen opbouwen, blokkades doorbreken en leerlingen laten ontdekken dat ze het wél kunnen. Dat moment waarop iets plots "klikt" — daar doe ik het voor.

        Bijles ander, basisonderwijs of natuurwetenschappen met Julie
        • +1 jaar ervaring

        Bijles ander met Julie

        9,1/10 (3 beoordelingen)

        • Online
        • Op locatie
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        Kessel-Lo
        Bilzen-Hoeselt
        Online
        Gezondheidswetenschappen/Biomedische wetenschappen
        Over Julie

        Met mijn ervaring als bijlesgever heb ik al vele leerlingen geholpen om hun leerdoelen te bereiken. Ik zet steeds in op het ontwikkelen van een effectieve studiemethode die past bij de leerling, naast het overbrengen van de leerstof. Door mijn achtergrond in de lerarenopleiding en bijleservaring bij Studant ben ik goed in staat om niet alleen te ondersteunen bij de inhoud, maar ook om leerlingen te begeleiden in hun studieaanpak. Het geeft mij veel voldoening om te zien hoe leerlingen groeien, meer zelfvertrouwen krijgen en hun doelen behalen dankzij de begeleiding die ik hen bied.

        Bijles ander, thesis-scriptiebegeleiding of basisonderwijs met Maarten
        • +1 jaar ervaring

        Bijles ander met Maarten

        Al 1 student geholpen!

        • Online
        • Op locatie
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        Oud-Turnhout
        Online
        algemeen management
        Over Maarten

        Ik had al langer interesse om kinderen, jongeren en volwassenen iets bij te brengen. In mijn zoektocht belandde ik bij het brugfigurenproject, waarbij ik kinderen niet enkel hielp bij het maken van hun huiswerk, maar voor gezinnen die het moeilijk hebben en/of uit een ander land komen ook iets kon betekenen op sociaal vlak. Hierdoor groeide mijn interesse om vaker les te geven. Daarom behaalde ik ook mijn brevet III rijlesgever, zo kan ik mijn kennis over verkeer en mobiliteit en de wegcode combineren met lesgeven. Toch voel ik dat ik nog meer wil betekenen in het doorgeven van kennis en het helpen van mensen.

        Bijles ander, studiebegeleiding of psychologie met Ruth
        • +1 jaar ervaring

        Bijles ander met Ruth

        Al 2 studenten geholpen!

        • Online
        • Op locatie
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        Aalst
        Online
        Educatieve in de gedragswetenschappen, vakdidactiek: cultuurwetenschappen, psychologie- en pedagogische wetenschappen
        Over Ruth

        Ik geef heel graag les en heb een passie voor mijn vakken én mijn leerlingen. Ik wil ze graag verder helpen en hen vooral helpen om met intrinsieke motivatie voor hun schoolwerk aan de slag te gaan.

        Bijles Photoshop, AutoCAD of Excel met Rana

          Bijles Photoshop met Rana

          Al 6 studenten geholpen!

          • Online
          • Op locatie
          Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
          Antwerpen
          Online
          Stedenbouwkunde
          Over Rana

          Ik help graag andere mensen door mijn kennis met hen te delen.

          Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

          Bedankt voor je aanmelding!