Groep T - Leuven Education College
Sint-Truiden , België
Duras , België
Zoutleeuw , België
Landen , België
Tienen , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Motivatie
Ik ben gebeten door de passie voor het lesgeven. Na enkele jaren ervaring als leerkracht merkte ik dat bijles geven aan kinderen mij gelukkig maakt. Ik behaalde een extra diploma als zorgleerkracht en heb mij verdiept in kinderen met lees- en spellingsproblemen. Momenteel geef ik bijlessen aan huis, alsook bij mij thuis (in de praktijkruimte). Ik probeer de ouders zoveel mogelijk te betrekken bij de therapie. De inhoud van de bijles, de aanpak, de vorderingen en moeilijkheden worden na iedere sessie besproken.
Opleiding
Diploma 1: Bachelor aan Groep T - Leuven Education College
Bijles voor deze vakken
- Basisonderwijs
Meer bijlesgevers basisonderwijs

- +4 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Jelle
- Online
- Op locatie
Over Jelle
Ik haal veel voldoening uit het helpen en zien groeien van jongeren. Daarnaast wil ik mijn skills als leerkracht graag blijven benutten.

- +1 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Evi
- Online
- Op locatie
Over Evi
Ik ben pedagoog en leerkracht lager onderwijs van opleiding en heb een aantal jaren gewerkt als leerkracht van het eerste tot zesde leerjaar. Momenteel geef ik huisonderwijs aan onze eigen kinderen.

- +1 jaar ervaring
Over Karolien
Door kinderen te zien groeien, succeservaringen te beleven, als het even niet meer lukt, toch door te zetten,... daar krijg ik energie en voldoening van!
- +4 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Nele
- Online
- Op locatie
Over Nele
In mijn job als ondersteuner werk ik meer en meer met leerkrachten en slechts af en toe met leerlingen in 1-1 relatie. Ik merk dat ik het één op één contact heel graag doe en kinderen graag via deze manier verder help. Uit die contacten krijg ik veel voldoening. Ik heb ooit een leerling huiswerkbegeleiding gegeven. Hij heeft vijf jaar begeleiding gekregen tot hij de overstap maakte naar het middelbaar onderwijs. Het was een heel fijn contact waar elke partij (het kind, de ouders en ikzelf) veel aan had.

- +2 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Joris
- Online
- Op locatie
Over Joris
Ik vind het leuk om kinderen dingen bij te brengen en nieuwe inzichten te geven.