Bijles fysica, toelatingsproef of wiskunde met Stijn

    Leslocaties
    • Op locatie

    Bijles fysica, toelatingsproef of wiskunde met Stijn
    Leslocaties
    • Op locatie

    Over Stijn

    Sinds kort leerkracht wiskunde, fysica en informatica in de 3de graad Brussel; ik ken de leerinhouden van deze vakken dan ook op mijn duimpje, en weet hoe deze ondervraagd worden.
    Vroeger heb ik een aantal jaar les gegeven (voornamelijk wiskundige vakken en programmen) en onderzoek gedaan in het hoger onderwijs (o.m. in Engeland).

    Opleiding

    Diploma 1: Professioneel / Volwassen Specifieke Lerarenopleiding aan CVO Kisp

    Diploma 2: PhD Natuurkunde aan Université Libre de Bruxelles

    Diploma 3: Master Burgerlijk ingenieur natuurkunde aan UGent

    Bijles voor deze vakken

      Meer bijlesgevers fysica

      Bijles fysica, Python of Italiaans met Aquin

        Bijles fysica met Aquin

        9,5/10 (1 beoordeling)

        • Online
        • Op locatie
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        Sint-Jans-Molenbeek
        Online
        Burgerlijk Ingenieur
        Over Aquin

        Ik wil graag een directe impact hebben en bijdragen aan het slagen van het traject van jongeren. Die ondersteuning is iets waar ik veel voldoening uit haal, en is iets dat ik momenteel erg mis in mijn dagelijkse job.

        Bijles fysica, wiskunde of natuurwetenschappen met Sam
        • +8 jaar ervaring

        Bijles fysica met Sam

        8,8/10 (2 beoordelingen)

        • Online
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        Hombeek
        Online
        Theoretische fysica
        Over Sam

        Fysica is mijn passie. Het is een geweldig interessante wetenschap, die vaak (onterecht) als 'saai' wordt beschouwd. Mensen die dit zeggen, zien fysica waarschijnlijk als 'formules uit het hoofd blokken'. Maar het is zoveel meer! De boodschappen die formules overdragen, zijn niet te onderschatten, en de kracht die deze hebben is enorm. Leer de formule niet uit het hoofd, maar probeer te begrijpen wat die combinatie van letters en symbolen probeert te vertellen. Ik hoop dat, door bijlessen te geven, ik dit wat kan overbrengen. Mensen laten inzien wat fysica te bieden heeft en samen problemen tackelen en proberen oplossen, dat is waarvoor ik wil gaan.

        Bijles fysica of wiskunde met Myrthe

          Bijles fysica met Myrthe

          9/10 (1 beoordeling)

          • Op locatie
          Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
          Leuven
          Ingenierswetenschappen
          Over Myrthe

          Als kind hield ik ervan om ‘schooltje’ te spelen, zodat ik mijn jongere broer en zusjes meteen kon onderwijzen wat ik zelf net had geleerd op school. Later, in het middelbaar, was ik regelmatig snel klaar met mijn oefeningen en mocht ik rondlopen om klasgenoten te helpen – iets wat me altijd energie gaf. Ook ’s avonds nam ik regelmatig korte uitlegvideo’s met een whiteboard om vriendinnen te helpen die last minute een paniekvraagje over wiskunde hadden. Vaak hoorde ik: “Jij kan het altijd zo uitleggen dat ik het meteen begrijp.” Met de extra kennis die ik aan de universiteit heb opgedaan, kan ik leerstof nog helderder, met meer vertrouwen, en evenveel enthousiasme overbrengen.
          Daarnaast geeft werken met kinderen me veel plezier en voldoening. Zo bracht ik afgelopen zomer bijna volledig door op het speelplein.

          Door mijn sterke uitlegvaardigheden en mijn passie voor werken met kinderen kan ik leerlingen op een duidelijke en motiverende manier ondersteunen bij hun schoolwerk.

          Bijles fysica, wiskunde of chemie met Peter

            Bijles fysica met Peter

            8,7/10 (4 beoordelingen)

            • Online
            Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
            Lebbeke
            Online
            Fysica
            Over Peter

            Ik vind het fantastisch om mijn passie voor wetenschap en wiskunde over te brengen op leerlingen. Het meest voldoeninggevende moment als lesgever is wanneer een leerling een stukje van die nieuwsgierigheid en interesse overneemt. Ik geloof dat leren leuk en betekenisvol kan zijn wanneer het draait om begrijpen van berekeningen, technieken, afleidingen en bewijzen, in plaats van enkel uit het hoofd leren.

            Bijles fysica, natuurwetenschappen of chemie met Ellen
            • +1 jaar ervaring

            Bijles fysica met Ellen

            8,5/10 (1 beoordeling)

            • Online
            • Op locatie
            Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
            Wetteren
            Online
            Aggregaat secundair onderwijs
            Over Ellen

            Wat mij motiveert om bijles te geven, is de kans om écht een verschil te maken op individueel niveau. Ik haal veel voldoening uit het begeleiden van jongeren naar meer inzicht, zelfvertrouwen en leerplezier. Omdat ik dagelijks fysica, chemie en natuurwetenschappen geef, weet ik hoe belangrijk het is dat leerlingen mee zijn met de basis. In een één-op-één-context kan ik mijn aanpak volledig afstemmen op de leerling en doelgericht inspelen op zijn of haar noden. Die impact en persoonlijke connectie geven mij veel energie.

            Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

            Bedankt voor je aanmelding!