Bijles basisonderwijs, andere talen of Engels met Salah-Eddine

    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Bijles basisonderwijs, andere talen of Engels met Salah-Eddine
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Motivatie

    Omdat ik als student kennis erg belangrijk vind, wil ik graag bijdragen aan de ontwikkeling van basis- en middelbare scholieren. Dit komt omdat ik geloof dat bijles een extra steun kan bieden net waar het kind het nodig heeft. Verder zou ik graag een taal willen doceren, zoals het Arabisch of het Engels, aangezien mijn kracht vooral in talen zit. De Arabische taal beheers ik verbaal als in geschrift. Omdat ik mijzelf bezighoud met het vertalen van Arabische lezingen op academisch niveau lijkt het mij interessant om deze kennis door te kunnen geven en te versterken bij andere kinderen.

    Bijles voor deze vakken

    • Andere talen
    • Basisonderwijs
    • Engels
    • Maatschappijleer

      Meer bijlesgevers basisonderwijs

      Bijles basisonderwijs, anatomie of Microsoft Office met Lonneke
      • +1 jaar ervaring

      Bijles basisonderwijs met Lonneke

      Al 1 student geholpen!

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Maastricht
      Online
      Mental Health
      Over Lonneke

      Ik vind het belangrijk om kennis toegankelijk en begrijpelijk te maken. Zelf weet ik hoe waardevol het is om een duidelijke uitleg te krijgen en structuur aan te brengen in de leerstof. Mijn motivatie is om anderen te helpen zelfvertrouwen te ontwikkelen in hun eigen leerproces en te laten zien dat met de juiste aanpak iedereen vooruitgang kan boeken.

      Bijles basisonderwijs, elektriciteit of mechanica met Coen
        Amsterdam
        Werktuigbouwkunde
        Over Coen

        Ik vind lesgeven ontzettend leuk, eerst analyseren wat het niveau van een individu of een groep is, om vervolgens op goed niveau onderwerpen grondig aan te pakken met een kritische houding.

        Bijles basisonderwijs, wiskunde of economie met Amber
          Amsterdam
          Online
          Over Amber

          Bijles geven is ideaal voor mij omdat ik ervaring heb, het heel leuk vind om bijles te geven en ik denk dat ik scholieren met mijn hulp echt uit de brand kan helpen.

          Bijles basisonderwijs, recht of maatschappijleer met Tara
            Amsterdam
            Utrecht
            Haarlem
            Online
            Over Tara

            Ik ben recent afgestudeerd aan de Rijksuniversiteit van Groningen en heb mijn master Nederlands recht met succes afgerond. Ik zou graag bijles willen geven aan HBO- MBO rechten studenten. Ik ben van mening dat ik de kennis bezit om deze studenten de stof goed uit te leggen. Tijdens mijn periode bij de Rechtswinkel Groningen heb ik geleerd dat ik zeer betrokken ben bij het geven van juridisch advies aan cliënten. Ik heb geleerd goed naar de cliënt te luisteren, geduld te hebben, opzoek te gaan naar het beste resultaat en vervolgens de cliënt op een rustige en vereenvoudigde manier de stof uit te leggen. Ik ben van mening dat deze eigenschappen tevens van belang zijn om een student zo rustig en goed mogelijk de stof op zijn niveau uit te leggen. Doordat ik zelf enthousiast ben over mijn vakgebied ben ik ervan overtuigd dat ik mijn enthousiasme kan overbrengen op de studenten en ze te motiveren tot het beste haalbare resultaat. Tevens zou ik een student goed kunnen begeleiden tijdens het schrijven van zijn scriptie. Ik heb mijn master scriptie in drie maanden geschreven en succesvol afgerond. Ik weet dat het schrijven van een scriptie veel stres kan opleveren. Op tijd en goed plannen is een vaardigheid die ik goed beheers. Ook de controle van de schrijfvaardigheid van het stuk zou ik goed kunnen uitvoeren. Tijdens mijn studie en voornamelijk tijdens het schrijven van mijn scriptie ben ik hier op getraind. Ik weet als geen ander, hoe precies en foutloos je scriptie moet zijn.

            Bijles basisonderwijs, Nederlands of Engels met Dion
              Utrecht
              Zeist
              Online
              Over Dion

              Ik volg momenteel een lerarenopleiding Engels en bijles geven lijkt mij een hele mooie stap om ervaring op te doen. Ik heb al een jaar stage gelopen op een middelbare school en volg online een 'How To Survive Your Rookie Year of Teaching'-cursus. Ik ben heel betrokken met kinderen en vind het interessant en belangrijk om ze wijsheid over bepaalde gebieden mee te geven.

              Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

              Bedankt voor je aanmelding!