Gescreende bijlesgever
Master Industrieel ingenieur bouwkunde
Ugent
Berlare , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Over Emily
Ik ben afgestudeerd als industrieel ingenieur bouwkunde aan de UGent zo'n 6 jaar geleden. Ik heb altijd al een grote passie en interesse gehad voor wiskunde. Deze kennis geef ik graag door aan verschillende leerlingen die er nood aan hebben. In mijn vrije tijd ben ik voor de rest vooral creatief bezig of buiten aan het wandelen.
Ik heb al aan een aantal leerlingen bijles wiskunde gegeven en dit gaf me steeds heel wat energie en voldoening.
Motivatie
Wat mij motiveert om bijles te geven, is het plezier dat ik haal uit het verder helpen van een leerling. Ik vind het geweldig om samen op zoek te gaan naar de juiste aanpak en te merken hoe een oefening, die eerst moeilijk leek, plots wél lukt. Het geeft me een zalig gevoel wanneer een leerling een echt eureka-momentje beleeft en trots is op wat hij of zij zelf heeft bereikt. Die momenten, en het vertrouwen dat je als begeleider kan meegeven, maken bijles geven voor mij bijzonder waardevol.
Mijn aanpak
Wiskunde wordt vaak een stuk makkelijker wanneer je het op een andere manier uitgelegd krijgt. Tijdens mijn lessen werk ik daarom veel met duidelijke voorbeelden en probeer ik samen stap voor stap tot de oplossing te komen. Soms heeft een leerling gewoon wat extra tijd, uitleg of een klein duwtje in de juiste richting nodig.
Mijn doel is niet alleen om oefeningen op te lossen, maar vooral om ervoor te zorgen dat de leerling begrijpt waarom en daardoor zelfstandig verder kan.
Opleiding
Diploma 1: Master Industrieel ingenieur bouwkunde aan Ugent
Bijles voor deze vakken
Meer bijlesgevers wiskunde

- Nieuw!
Bijles wiskunde met Ilse
- Online
- Op locatie
Over Ilse
Ik vind het leuk om complexe leerstof begrijpelijk te maken en samen met een student stap voor stap naar een oplossing te zoeken. Ik heb ervaring met het begeleiden van jongeren en geloof sterk dat een goede uitleg aangepast moet zijn aan de persoon die voor je zit. Ik geef graag bijles in onder andere wiskunde, chemie en biologie, maar kan ook zeker helpen bij andere wetenschappelijke vakken.
Daarnaast vind ik het belangrijk om studenten meer vertrouwen te geven in hun eigen kunnen. Een bijles is voor mij geslaagd wanneer een student niet alleen de oefening kan oplossen, maar ook begrijpt waarom de oplossing klopt.

Bijles wiskunde met Sam
- Online
- Op locatie
Over Sam
Ik ben zelf heel graag met wiskunde bezig.
Als ik het zelf niet (volledig) begrijp, blijf ik zoeken tot ik de stappen/de methode doorheb.
Daardoor kan ik mij goed verplaatsen in de leerling en kan ik op voorhand al goed inschatten waar de moeilijkheden van een leerling zullen liggen. Daarbovenop weet ik daardoor ook beter hoe ik de leerling de leerstof op meerdere manieren kan uitleggen, tot ook de student het helemaal doorheeft.
- +2 jaar ervaring
Bijles wiskunde met Beau
- Online
- Op locatie
Over Beau
Mijn passie voor techniek en wetenschap heeft me altijd gedreven om complexe concepten te begrijpen en ze toe te passen in de praktijk. Het lesgeven is voor mij een manier om deze passie te delen en anderen te inspireren. Ik geloof dat iedereen het potentieel heeft om te leren en te groeien, en ik vind het enorm voldoeninggevend om studenten te helpen hun vaardigheden en zelfvertrouwen op te bouwen.
Daarnaast zie ik bijles geven als een kans om mijn eigen kennis verder te verdiepen. Het uitleggen van concepten aan anderen dwingt me om mijn begrip te vergroten en creatief te denken over verschillende manieren om informatie over te brengen. Mijn ervaring als projectingenieur stelt me in staat om praktijkvoorbeelden te gebruiken, waardoor ik de theoretische kennis die ik heb opgedaan, kan koppelen aan real-world toepassingen.
Ik ben ervan overtuigd dat het aanmoedigen van nieuwsgierigheid en kritisch denken bij studenten cruciaal is voor hun ontwikkeling, en ik ben gemotiveerd om een ondersteunende en stimulerende leeromgeving te creëren waarin zij hun volledige potentieel kunnen bereiken.

- +8 jaar ervaring
Bijles wiskunde met Elias
- Online
- Op locatie
Over Elias
Ik vind het belangrijk dat studenten begrijpen wat ze leren. Ik help hen graag om zich intellectueel te ontwikkelen. Ik heb een academische achtergrond in de Biochemie, Biotechnologie en Bio-informatica. Ik geef voornamelijk bijles biologie, chemie, fysica en wiskunde.

Bijles wiskunde met Tom
- Online
- Op locatie
Over Tom
Het is fijn om een positieve invloed te hebben op iemands persoonlijke ontwikkeling en groei.