• +1 jaar ervaring

Bijles fysica of aardrijkskunde met Frank

Leslocaties
  • Op locatie

  • Online

Bijles fysica of aardrijkskunde met Frank
Leslocaties
  • Op locatie

  • Online

Over Frank

Ik hou van de natuur en de wetenschap en ben in de eerste plaats wereldburger. Mijn brede algemene kennis deel ik graag met anderen.

Motivatie

Ik geef les sinds ik pas afgestudeerd was, eerst in Arizona (VS) en daarna in België, en dit zowel als instructeur, erkend door het Belgisch Directoraat van de luchtvaart, gastdocent aan een hogeschool, en als leerkracht aan een middelbare school.

Mijn aanpak

Ik kan zeer motiverend uit de hoek komen, heb geduld en gebruik voor de abstracte stof veel metaforen en voorstellingen. Specifiek voor mijn vakgebied volg ik de wetenschappelijke methode (in zeven stappen).

Opleiding

Diploma 1: Bachelor Lijnpiloot aan Belgian Aviation School (SABENA)

Bijles voor deze vakken

    Meer bijlesgevers wiskunde

    Bijles wiskunde, fysica of statistiek met Jonas
    • +2 jaar ervaring

    Bijles wiskunde met Jonas

    9,8/10 (5 beoordelingen)

    • Online
    • Op locatie
    Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
    Antwerpen
    Online
    Handelsingenieur
    Over Jonas

    Doordat ik echter wel de wiskunde en de wetenschappen mis, is het fijn om deze kennis tijdens/door de bijlessen up-to-date te houden.
    Daarnaast hou ik ook van het persoonlijke contact die het bijles geven met zich meebrengt; ik ben erg begaan met de student. Het moment waarbij ik duidelijk de student meekrijg in het verhaal en hij/zij effectief toont dat hij/zij de materie beheerst, geeft voor mij ongelooflijke voldoening.

    Bijles wiskunde, chemie of fysica met Pieterjan
    • +7 jaar ervaring

    Bijles wiskunde met Pieterjan

    Al 10 studenten geholpen!

    • Online
    • Op locatie
    Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
    Antwerpen
    Online
    in de chemie
    Over Pieterjan

    Ik ben sinds kort in het onderwijs gestapt. Via deze weg wens ik ook extra ervaring op te doen met 1-op-1 lessen.

    Bijles wiskunde, basisonderwijs of economie met Paul

      Bijles wiskunde met Paul

      9,6/10 (4 beoordelingen)

      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Antwerpen
      Handelsingenieur
      Over Paul

      Ik voel dat het werken met en begeleiden van jongeren mij extra energie geeft. Kinderen willen doorgaans graag bijleren, maar het systeem maakt het soms moeilijk. Ik ben graag het rustpunt en het vertrouwenspunt, dat hen terug op weg helpt.

      Bijles wiskunde, studiebegeleiding of boekhouden met Yassine
      • +3 jaar ervaring

      Bijles wiskunde met Yassine

      9,7/10 (12 beoordelingen)

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Antwerpen
      Online
      Educatieve : Secundair Onderwijs
      Over Yassine

      Mijn motivatie om bijlessen te geven vertrekt vanuit mijn overtuiging dat elke leerling kan groeien wanneer hij of zij de juiste begeleiding krijgt. In mijn dagelijkse praktijk als leerkracht in het secundair onderwijs merk ik hoe groot de impact kan zijn van individuele aandacht, duidelijke structuur en een aanpak die afgestemd is op de noden van de leerling. Bijlessen bieden mij de mogelijkheid om die begeleiding nog gerichter en effectiever te maken.

      Daarnaast haal ik veel voldoening uit het begeleiden van leerlingen die vastlopen, onzeker zijn of het overzicht verliezen. Door complexe leerstof helder en stap voor stap uit te leggen, zie ik niet alleen de resultaten verbeteren, maar ook het zelfvertrouwen van de leerling toenemen. Dat motiveert mij enorm.

      Mijn achtergrond in bedrijfsmanagement en economie, gecombineerd met mijn ervaring als professionele valutahandelaar, maakt het voor mij vanzelfsprekend om theorie te koppelen aan de praktijk. Ik merk dat leerlingen hierdoor meer inzicht krijgen in het nut en de relevantie van de leerstof, wat hun motivatie en betrokkenheid versterkt.

      Tot slot sluit een professionele bijlesomgeving perfect aan bij mijn manier van werken: doelgericht, betrouwbaar en met aandacht voor duurzame leerresultaten. Ik engageer mij telkens opnieuw om leerlingen niet alleen te helpen slagen voor een vak, maar hen ook sterker en zelfstandiger te maken in hun leerproces.

      Bijles wiskunde met Ingrid

        Bijles wiskunde met Ingrid

        9,3/10 (3 beoordelingen)

        • Online
        • Op locatie
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        Rekem
        Online
        Wiskunde
        Over Ingrid

        Ik wil nog graag mijn kennis gebruiken om leerlingen met problemen verder te helpen.

        Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

        Bedankt voor je aanmelding!