Bijles wiskunde of Frans met Jan

    Leslocaties
    • Op locatie

    Bijles wiskunde of Frans met Jan
    Leslocaties
    • Op locatie

    Over Jan

    Jan is een enthousiaste en levenservaren begeleider van 69 jaar met een achtergrond als industrieel ingenieur. Het grootste deel van zijn carrière was hij actief in verkoop en projectmanagement, waarbij hij projecten van concept tot volledige uitwerking begeleidde. Die praktijkgerichte aanpak neemt hij mee in zijn begeleiding: hij helpt leerlingen niet alleen met de leerstof, maar legt ook de link met de echte wereld en concrete praktijktoepassingen.

    Jan helpt graag verder bij talen (Nederlands, Frans en Engels) alsook bij wiskunde.

    Motivatie

    Het geeft Jan voldoening om leerlingen verder te helpen daar waar ze moeite ervaren met talen of wiskunde.

    Mijn aanpak

    Een praktijkgerichte aanpak waarbij theorie aan concrete toepassingen wordt gekoppeld.

    Opleiding

    Diploma 1: Master industrieel ingenieur electriciteit - electronica aan KDG hoboken

    Bijles voor deze vakken

      Meer bijlesgevers wiskunde

      Bijles wiskunde, fysica of elektronica met Peter
      • +2 jaar ervaring

      Bijles wiskunde met Peter

      9,7/10 (5 beoordelingen)

      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Aartselaar
      Business Administration
      Over Peter

      Onze welvaart zal afhangen van het aantal afgestudeerden in het hoger onderwijs. Het is dus belangrijk dat zo veel mogelijk studenten hierin slagen.
      Omdat ik zelf lang heb mogen en kunnen studeren maar ook bezorgd ben, wil ik graag iets teruggeven aan de samenleving. Dit doe ik graag door mijn kennis ter beschikking te stellen.

      Bijles wiskunde, elektriciteit of fysica met Hugo
      • +6 jaar ervaring

      Bijles wiskunde met Hugo

      8,8/10 (7 beoordelingen)

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Aartselaar
      Online
      Automatisatie PLC Step 7
      Over Hugo

      Door mijn persoonlijke ervaring in de industrie kan ik concrete voorbeelden geven van toepassingen van wiskunde en fysica. Ik heb mijn studies gedaan in het Frans en ben dus perfect tweetalig. Graag deel ik deze ervaringen dan ook met de leerling.

      Ik heb twee kleinkinderen die ik soms help bij hun schooltaken. Daarnaast volg ik graag de evolutie van moderne elektronica. Door mijn persoonlijke ervaring in de industrie kan ik concrete voorbeelden geven van toepassingen van wiskunde en fysica. Ik deel deze ervaringen dan ook graag met leerlingen uit het middelbaar onderwijs.

      Bijles wiskunde, chemie of natuurwetenschappen met Cesar
      • +2 jaar ervaring

      Bijles wiskunde met Cesar

      9,4/10 (7 beoordelingen)

      • Online
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Aartselaar
      Leuven
      Antwerpen
      Online
      Wetenschappen-Wiskunde
      Over Cesar

      Ik haal enorm veel voldoening uit bijles geven. Wanneer ik er in slaag om een vak zodanig uit te leggen dat ze er niet meer tegenop kijken en er zelfs door geïntrigeerd raken, krijg ik de bevestiging dat lesgeven echt iets voor mij is.

      Bijles wiskunde, fysica of basisonderwijs met Charlotte
      • +2 jaar ervaring

      Bijles wiskunde met Charlotte

      9,0/10 (8 beoordelingen)

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Hoboken
      Online
      Farmacie
      Over Charlotte

      Ik haal heel veel voldoening uit het verder helpen van mensen en mensen dingen bijleren.

      Mijn vorige ervaring met bijles was heel goed, vandaar dat ik het graag wat zou uitbreiden.

      Bijles wiskunde, Frans of studiebegeleiding met Carla
      • +2 jaar ervaring

      Bijles wiskunde met Carla

      9,2/10 (37 beoordelingen)

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Genk
      Online
      Preventie Adviseur Niv.
      Over Carla

      De laatste jaren werk ik met mensen in plaats van met materialen, wat minstens even boeiend is. Naast mijn vakkennis breng ik ook levenservaring mee. Als life coach en mind expert combineer ik het bijbrengen van vakinhoud met het werken aan onderliggende faalangst, eigenwaarde en andere persoonlijke thema’s, wanneer dit nodig is. Ik ondersteun mijn studenten bij het opbouwen van een studieplanning en geef hen methodieken die ik persoonlijk op maat formuleer, gebaseerd op mijn ruime ervaring.

      Gezien mijn achtergrond werk ik onder de naam Geluksarchitect. Als coach is het mijn missie om mijn studenten te begeleiden naar de beste versie van zichzelf en hen te helpen beperkende overtuigingen om te keren. Dit is precies wat ik ook als bijlesgever te bieden heb. Ik geef met plezier 1-op-1 bijles en ben ervan overtuigd dat ik een waardevolle bijdrage kan leveren aan de ontwikkeling van mijn studenten. Lesgeven is voor mij meer dan een vak; het geeft me energie en voldoening, en ik zie dagelijks hoe mijn studenten vooruitgaan.

      Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

      Bedankt voor je aanmelding!