Bijles wiskunde, fysica of IJkingstoets met Milan

    Leslocaties
    • Online

    Bijles wiskunde, fysica of IJkingstoets met Milan
    Leslocaties
    • Online

    Over Milan

    Ik ben Milan en ik ben recent afgestudeerd als burgerlijk ingenieur, afstudeerrichting energie. Tijdens mijn stage en studentenjob op een ingenieursbureau hielp ik mee aan haalbaarheidsstudies, waardoor ik praktische ervaring opdeed binnen mijn vakgebied.

    Naast mijn technische achtergrond ben ik ook een hedendaagse danser en geef ik al enkele jaren dansles. Dat leerde me hoe belangrijk een positieve en duidelijke aanpak is bij het begeleiden van anderen.

    Ik heb al verschillende middelbare scholieren geholpen met wiskunde en ben daarnaast gepassioneerd door wetenschap, vooral wiskunde en fysica. Onderwerpen zoals elektriciteit, mechanica en thermodynamica spreken me bijzonder aan.

    Motivatie

    Ik geef graag bijles omdat ik het waardevol vind om kennis te delen en anderen te helpen vooruitgaan. Het geeft veel voldoening om te zien wanneer iets ‘klikt’ bij een leerling. Tijdens mijn eigen studies heb ik gemerkt hoeveel verschil een goede uitleg kan maken, en dat wil ik nu graag doorgeven aan anderen. Bovendien lijkt het me een fijne manier om mijn interesse in exacte vakken te blijven gebruiken.

    Mijn aanpak

    Ik werk graag rustig en gestructureerd, afgestemd op het tempo en de noden van de leerling. Eerst kijk ik waar de moeilijkheden precies liggen, daarna bouwen we stap voor stap verder op die basis. Ik vind het belangrijk dat de leerling zich op zijn gemak voelt en durft te vragen wat hij of zij niet begrijpt. Daarnaast hecht ik veel belang aan goed contact.

    Opleiding

    Diploma 1: Master Ingenieurswetenschappen aan KULeuven

    Diploma 2: Bachelor Ingenieurswetenschappen aan KULeuven

    Bijles voor deze vakken

      Studenten van Milan:

      • Leerling uit het 3de middelbaar (Wiskunde-Wetenschappen) wenst ondersteuning bij wiskunde, fysica en chemie. Bij wiskunde zien ze momenteel in de les; rekenen met reële getallen en vect… Lees meer

        Nele uit De Haan
      • Student 5e middelbaar Latijn-Wiskunde zoekt hulp voor wiskunde. Hij heeft moeite om de leerstof zelfstandig op te volgen, en de ouders willen preventief handelen n.a.v. de examenperiode… Lees meer

        Lars uit Gent
      • Student vierde middelbaar Sportwetenschappen wenst hulp bij fysica. Het gaat voornamelijk of de leerstof doornemen, oefeningen maken, aanleren hoe hij de leerstof moet instuderen ... Hi… Lees meer

        Jackie uit Jabbeke
      • Leerling uit het 5de middelbaar (Wetenschappen-Wiskunde met 6u wiskunde) wenst ondersteuning bij wiskunde en fysica. De voorbije twee jaar studeerde hij Moderne Talen waardoor hij nu ex… Lees meer

        Saskia uit Brakel
      • Student bedrijfsorganisatie wil volgend jaar graag handelsingenieur studeren. Aangezien hij momenteel een richting volgt met weinig wiskunde, is hij op zoek naar extra ondersteuning om … Lees meer

        Nele uit Ruisbroek
      *Namen werden geanonimiseerd wegens GDPR. Daarom staat er soms ‘hij’ bij een vrouwelijke naam en omgekeerd.

      Meer bijlesgevers wiskunde

      Bijles wiskunde of natuurwetenschappen met Patricia
      • +2 jaar ervaring

      Bijles wiskunde met Patricia

      9,5/10 (1 beoordeling)

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Nijlen
      Online
      Geaggregeerde LSO Wiskunde -fysica met keuzevak scheikunde
      Over Patricia

      Ik heb veel vrije tijd en ben graag nuttig bezig. Ik mis bovendien het lesgeven.

      Bijles wiskunde, Engels of fysica met Sammy
      • +2 jaar ervaring

      Bijles wiskunde met Sammy

      9,9/10 (2 beoordelingen)

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Nijlen
      Online
      Industrieel Ingenieur - Biowetenschappen (Voedingsindustrie)
      Over Sammy

      In het verleden gaf ik altijd bijles aan de kindjes van familie en vrienden (tijdens hun studietijd). Op kot hielp ik ook vaak vrienden met hun vakken en hielp ik met ondervragen en het geven van tips/tricks.
      Waarom? Puur omdat ik het fijn vind om mensen te helpen en zelf eens nog kunnen nadenken.

      Bijles wiskunde met Thierry
      • +1 jaar ervaring

      Bijles wiskunde met Thierry

      8,9/10 (3 beoordelingen)

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Zandhoven
      Online
      burgerlijk ingenieur
      Over Thierry

      Ik merk dat er in onze maatschappij veel vraag naar wiskundig inzicht is, wat ik onze leerlingen graag bijbreng!

      Bijles wiskunde, mechanica of programmeren met Jens

        Bijles wiskunde met Jens

        10/10 (3 beoordelingen)

        • Online
        • Op locatie
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        Lier
        Online
        Industrieel ingenieur
        Over Jens

        Ik ben Industrieel Ingenieur van opleiding. Ik heb daarnaast ook even de Educatieve Master in de Fysica gevolgd, en vorig jaar heb ik effectief voor de klas gestaan (Wiskunde in dubbele affiniteit). Ik heb reeds ervaring met bijles geven, dit deed ik in mijn studententijd al. Ik geef nu begeleiding bij allerhande vakken in het middelbaar en hoger onderwijs.

        Ik heb veel ervaring met werken met jongeren, door mijn engagementen in het speelpleinwerk. Ik heb animator en instructeurscursussen geven, erkend door de Vlaamse Overheid. Mijn huidige job is bij de Vlaamse Dienst Speelpleinwerk, waar ik een alternatief cursusaanbod organiseer gericht op kwetsbare jongeren die moeilijk de weg vinden naar onze reguliere cursussen. Ik werk hiervoor samen met scholen en jeugddiensten.

        Bijles wiskunde of studiebegeleiding met Jens
        • +1 jaar ervaring

        Bijles wiskunde met Jens

        9,1/10 (4 beoordelingen)

        • Online
        • Op locatie
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        Waregem
        Online
        Wiskunde
        Over Jens

        Gezien mijn ervaring in het onderwijs vind ik bijlessen geven een logische stap om mijn kennis en pedagogische vaardigheden verder in te zetten.

        Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

        Bedankt voor je aanmelding!