Bijles wiskunde, fysica of chemie met Paul-Emile

    8,8 (1 beoordeling)
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Bijles wiskunde, fysica of chemie met Paul-Emile
    8,8 (1 beoordeling)
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Over Paul-Emile

    Na mijn middelbare opleiding aan een Koreaanse internationale school begon ik aan de opleiding Burgerlijk Ingenieur Elektrotechniek aan de UGent. Tijdens mijn studies ontdekte ik mijn passie voor lesgeven, onder andere door mijn ervaring als Honors Student, waarbij ik bijles gaf aan jongere medestudenten.

    Motivatie

    Ik ben ervan overtuigd dat iedereen wiskunde kan leren met voldoende doorzettingsvermogen en de juiste begeleiding. Toch merken veel leerlingen dat zelfstandig studeren niet altijd evident is, vaak door gebreken in de basiskennis of het ontbreken van een efficiënte studiemethode. Toen ik dit zelf ondervond, had ik gekozen voor bijles, wat toen echt hét verschil maakte.

    Mijn aanpak

    Na een eerste kennismakingsgesprek bekijken we samen waar de moeilijkheden liggen. Van daaruit werken we met vragen die geleidelijk moeilijker worden. Ik vind het belangrijk dat de leerling niet alleen leert hoe iets moet, maar ook waarom, zodat er echte intuïtie ontstaat bij de oplossingsmethode.

    Opleiding

    Diploma 1: Bachelor Elektrotechniek aan UGent

    Bijles voor deze vakken

    Reviews (1)

    • Mazlum's review for Paul-Emile

      Mazlum

      Haaltert

      4 maanden geleden

      Mazlum’s lesonderwerp

      Leerlinge 4e middelbaar heeft begeleiding nodig bij wiskunde. Ze had vorig jaar 6 maanden geen leerkracht en dit jaar al 2 maanden niet. Volgend jaar wil ze overgaan naar Wetenschappen-Wiskunde 8u. Het gaat dus in eerste instantie om het overlopen van leerstof van het vierde jaar.

      Mazlum’s review over les Wiskunde

      Zeer positief en goed uitgelegd

    *Namen werden geanonimiseerd wegens GDPR. Daarom staat er soms ‘hij’ bij een vrouwelijke naam en omgekeerd.

    Meer bijlesgevers wiskunde

    Bijles wiskunde of fysica met Reinout
    • +7 jaar ervaring

    Bijles wiskunde met Reinout

    9,7/10 (4 beoordelingen)

    • Op locatie
    Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
    Alveringem
    Ingenieurswetenschappen: Toegepaste Natuurkunde
    Over Reinout

    Ik hou enorm van wiskunde en fysica en vind het fantastisch om mijn kennis en enthousiasme daarvoor door te geven. Ik geniet er vooral van wanneer iemand iets wat aanvankelijk moeilijk of ingewikkeld leek, plots begint te begrijpen. Iemand zien groeien en meer vertrouwen zien krijgen in zijn of haar eigen kunnen, geeft mij ontzettend veel voldoening.

    Ik geloof sterk dat iedereen kan groeien en goede resultaten kan behalen met de juiste begeleiding, uitleg en ondersteuning. Soms heb je gewoon iemand nodig die de leerstof op een andere manier uitlegt, samen met jou naar het probleem kijkt of je net dat extra duwtje in de rug geeft.

    Bijles wiskunde of fysica met Joris
    • +3 jaar ervaring

    Bijles wiskunde met Joris

    8/10 (2 beoordelingen)

    • Online
    • Op locatie
    Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
    Diksmuide
    Online
    Industrieel ingenieur
    Over Joris

    Ik ben altijd geïnspireerd geweest door het onderwijs en wil leerlingen graag mijn passie voor wiskunde meegeven.

    Bijles wiskunde, geschiedenis of R Studio met Ferre
    • +1 jaar ervaring

    Bijles wiskunde met Ferre

    10/10 (1 beoordeling)

    • Online
    • Op locatie
    Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
    Diksmuide
    Online
    Psychologie
    Over Ferre

    Ik ben sterk gemotiveerd om mijn kennis te delen met anderen. Ik haal veel voldoening uit het overbrengen van leerstof en leerlingen laten zien waar ze toe in staat zijn als ze zich inzetten voor een vak. Een mooi eindresultaat is voor iedereen een aangename beloning.

    Bijles wiskunde, basisonderwijs of statistiek met Mathijs
    • +3 jaar ervaring

    Bijles wiskunde met Mathijs

    Al 3 studenten geholpen!

    • Online
    • Op locatie
    Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
    Vladslo
    Online
    Bio-Ingenieur: Voeding
    Over Mathijs

    Het geeft me altijd voldoening om uitleg te geven, zowel vroeger als nu wanneer ik soms nog iemand help die studeert. Studies zijn belangrijk voor iedereen, en als je iemand hierbij kunt ondersteunen, is het belangrijk om die kans te grijpen.

    Bijles wiskunde, studiebegeleiding of boekhouden met Yassine
    • +3 jaar ervaring

    Bijles wiskunde met Yassine

    9,7/10 (12 beoordelingen)

    • Online
    • Op locatie
    Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
    Antwerpen
    Online
    Educatieve : Secundair Onderwijs
    Over Yassine

    Mijn motivatie om bijlessen te geven vertrekt vanuit mijn overtuiging dat elke leerling kan groeien wanneer hij of zij de juiste begeleiding krijgt. In mijn dagelijkse praktijk als leerkracht in het secundair onderwijs merk ik hoe groot de impact kan zijn van individuele aandacht, duidelijke structuur en een aanpak die afgestemd is op de noden van de leerling. Bijlessen bieden mij de mogelijkheid om die begeleiding nog gerichter en effectiever te maken.

    Daarnaast haal ik veel voldoening uit het begeleiden van leerlingen die vastlopen, onzeker zijn of het overzicht verliezen. Door complexe leerstof helder en stap voor stap uit te leggen, zie ik niet alleen de resultaten verbeteren, maar ook het zelfvertrouwen van de leerling toenemen. Dat motiveert mij enorm.

    Mijn achtergrond in bedrijfsmanagement en economie, gecombineerd met mijn ervaring als professionele valutahandelaar, maakt het voor mij vanzelfsprekend om theorie te koppelen aan de praktijk. Ik merk dat leerlingen hierdoor meer inzicht krijgen in het nut en de relevantie van de leerstof, wat hun motivatie en betrokkenheid versterkt.

    Tot slot sluit een professionele bijlesomgeving perfect aan bij mijn manier van werken: doelgericht, betrouwbaar en met aandacht voor duurzame leerresultaten. Ik engageer mij telkens opnieuw om leerlingen niet alleen te helpen slagen voor een vak, maar hen ook sterker en zelfstandiger te maken in hun leerproces.

    Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

    Bedankt voor je aanmelding!