Profiel van Bart

    10 (2 beoordelingen)
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Profiel van Bart
    10 (2 beoordelingen)
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Over Bart

    Hallo! Ik ben een dynamische, jonge ingenieur chemie die "de lesgeefkriebels" te pakken heeft. Na mijn Professionele Bachelor Chemie: Procestechnologie in Leuven ben ik in Hasselt Industrieel Ingenieur: Chemie gaan studeren. Vervolgens ging ik aan de slag als service engineer, maintenance engineer en vervolgens als product manager bij verschillende bedrijven. Mijn hobby's zijn modelbouw, computers, sporten, lezen en lesgeven natuurlijk. :) De lessen zijn steeds volledig op maat. Je kan bij mij terecht voor bijna alle wetenschappelijke vakken.

    Motivatie

    Ik ben een dynamische, jonge ingenieur chemie die "de lesgeefkriebels" te pakken heeft. Ik werk graag op vraag van de student: mijn bijlessen zijn steeds volledig op maat. Je kan bij mij terecht voor bijna alle wetenschappelijke vakken.

    Opleiding

    Diploma 1: Professioneel / Volwassen Summerschool Italy: Nuclear Decommissioning and waste management aan ispra

    Diploma 2: Master Industrieel ingenieur Chemie aan Uhasselt

    Diploma 3: Bachelor Chemie: procestechnologie aan UCLL

    Bijles voor deze vakken

    Reviews (1)

    • Karel's review for Bart

      Karel

      Sint-Katelijne-Waver

      5 jaar, 10 maanden geleden

      Karel’s lesonderwerp

      Leerlinge 4e middelbaar (Wetenschappen) heeft begeleiding nodig bij fysica en wiskunde, o.a. studiemethode.

      Karel’s review over les Wiskunde

      De juiste man op de juiste plaats! Zijn kennis en enthousiasme zijn top! Lynn is terug gemotiveerd om te studeren en heeft weer meer zelfvertrouwen.

    *Namen werden geanonimiseerd wegens GDPR. Daarom staat er soms ‘hij’ bij een vrouwelijke naam en omgekeerd.
    Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

    Bedankt voor je aanmelding!