Hasselt, België
Master
Handelsingenieur in de beleidsinformatica, Universiteit Hasselt
Gescreende bijlesgever
Lawrence
Hallo, ik ben Lawrence. Ik werk momenteel al meer dan 10 jaar bij de FOD Financiën en daarvoor heb ik 10 jaar gewerkt bij een bank en in accountants- en bedrijfsrevisorenkantoren. Reeds tijdens mijn carrière bij de bank nam ik opleidingsverantwoordelijkheden op mij en ook bij de FOD Financiën heb ik reeds meerdere keren lesgegeven. Ik geef ondertussen ook al 12 jaar les in bijberoep aan de Hogeschool PXL (ik heb reeds een grote verscheidenheid aan economische, financiële en fiscale vakken gegeven). Ik heb dus reeds veel ervaring met didactiek en het geven van lessen in verschillende economische, financiële en fiscale domeinen, in verschillende contexten en aan verschillende doelgroepen, van beginners- tot expertniveau.
Motivatie
Ik haal veel energie uit het opleiden van jongere en oudere mensen die gemotiveerd zijn om te studeren en bij te leren. Door het geven van bijlessen kan ik mijn skills op het vlak van lesgeven, die ik over de laatste jaren ontwikkeld heb, nog meer productiever inzetten.
Mijn aanpak
De sleutelwoorden in mijn aanpak zijn 'inlevingsvermogen' en maatwerk. Wie zit er voor mij? Met welk profiel heb ik te maken? Hoe zit het op vlak van voorkennis, capaciteiten en motivatie? Alles vertrekt van een goede analyse van de uitgangssituatie, de behoeften en de doelstellingen. Waar wil men naar toe? Wat zijn de einddoelstellingen? Vanuit deze analyse kan je een gepaste aanpak kiezen om doelgericht en efficiënt naar de te bereiken doelen toe te werken.
Opleiding
Diploma 1: Master Handelsingenieur in de beleidsinformatica aan Universiteit Hasselt
Diploma 2: Master in accountancy en bedrijfsrevisoraat aan KULeuven
Diploma 3: Master in fiscaal recht aan Universiteit Antwerpen
Bijles voor deze vakken
Professioneel / Volwassen: Accounting & finance, Boekhouden, Economie