• Nieuw!

Profiel van Willy

Leslocaties
  • Op locatie

  • Online

Profiel van Willy
Leslocaties
  • Op locatie

  • Online

Over Willy

Ik ben afgestudeerd als industrieel ingenieur elektriciteit (1984) en heb tussen 1986 en 1989 lesgegeven te Bujumbura, Burundi, aan de Ecole Technique Supérieure, waar ik het vak elektriciteit onderwees.
Nadien ben ik voornamelijk aan het werk geweest in het domein van aankoop technische goederen en diensten.
Ik ben met vakantie sinds eind november 2025, in afwachting van mijn pensionering dit jaar. Ik heb in de laatste periode voornamelijk les gegeven aan studenten derde middelbaar, aan wie ik bijles gaf in wiskunde.

Motivatie

Ik wil verder blijven werken en coach graag mensen, wat ik de laatste jaren ook deed (opleiding van nieuwe aankopers). Jonge mensen helpen bij leerproblemen is aangenaam en belonend als docent.

Mijn aanpak

Bij de kennismaking luister ik naar de problemen die de student ervaart om dan samen met de student een agenda op te stellen van de materie die ondersteund zal worden.

Ik vertrek vanuit de theorie, zodat deze begrepen wordt door de student, en zal dan samen met de student oefeningen maken op basis van de theoretische leerstof. Hierbij zal ik een eerste oefening samen met de student maken om daarna de leerling de vervolgoefeningen te laten maken met bijsturing waar nodig.

Tijdens de eerste les wordt op het einde van de les de agenda afgestemd met betrekking tot de gevraagde vervolglessen.

Opleiding

Diploma 1: Master Industrieel Ingenieur aan Katholieke Hogeschool West-Vlaanderen, Oostende

Diploma 2: Master Bijzondere Licentie in de Veiligheidstechnieken aan Vrije Universiteit Brussel

Bijles voor deze vakken

  • Elektriciteit
  • Fysica
  • Techniek
  • Thesis-scriptiebegeleiding
  • Wiskunde
    Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.