• +1 jaar ervaring

Profiel van Linda

9,6/10

  • Op locatie

  • Online

Profiel van Linda

9,6/10

  • Op locatie

  • Online

Over Linda

Ik ben een gepensioneerde leerkracht lager onderwijs en bijzonder secundair onderwijs (algemene vakken). Daarnaast ben ik tien jaar directrice geweest van een school voor leerlingen met een lichte mentale beperking en emotionele moeilijkheden. In totaal heb ik 26 jaar lesgegeven en 10 jaar als directrice gewerkt.

Na mijn pensioen ben ik gezinnen en leerlingen blijven begeleiden via vzw De Katrol, waar ik ook bijles gaf in Nederlands en NT2. Daarnaast heb ik mijn kleindochter ondersteund bij haar studies en bijles gegeven aan kinderen in het lager onderwijs. Ik heb ervaring in het begeleiden van leerlingen met autisme.

Ik ben een lieve en vriendelijke vrouw die er plezier in vindt om kinderen en jongeren te helpen groeien en hun talenten te ontwikkelen.

Motivatie

Ik werk graag met jongeren en ben nog steeds geboeid door hun leefwereld. Ik leer ook nog graag bij.

Mijn aanpak

Ik werk analytisch en ik heb veel geduld met de jongeren

Opleiding

Diploma 1: Bachelor Opleiding niveau lager onderwijs. aan Karel Buls in Brussel

Bijles voor deze vakken

  • Aardrijkskunde
  • Basisonderwijs
  • Geschiedenis
  • Engels
  • Frans
  • Nederlands
  • Studiebegeleiding
  • Duits

Reviews (3)

  • Veerle's review for Linda

    Veerle

    Oostende

    2 weken, 2 dagen geleden

    Veerle’s lesonderwerp

    Mama zoekt een bijlesdocent die haar zoontje van 6 jaar kan helpen. Hij zit momenteel nog in het derde kleuterklasje, maar ze wil hem voorbereiden op het eerste leerjaar. De focus ligt op leren tellen, schrijven en Nederlands begrijpen.

    Veerle’s review over les Basisonderwijs

    De lessen met Linda zijn heel positief. Ze maakt het leren leuk en gemakkelijk om te volgen. Akil voelt zich goed bij haar en werkt altijd goed mee. Ik ben heel tevreden over de manier waarop ze werkt.

  • Natallia's review for Linda

    Natallia

    Middelkerke

    6 maanden geleden

    Natallia’s lesonderwerp

    Een leerling uit het zesde leerjaar basisonderwijs wenst bijles Nederlands. Zijn familie woont al 2 jaar in België, maar hij is de taal nog niet machtig aangezien ze thuis Engels spreken. Omdat de ouders zelf geen Nederlands spreken, weten ze ook niet wat het taalniveau van hun zoon is en waar er aan gewerkt moet worden. Het gaat voorlopig over de basis: spelling, grammatica en lees-, spreek-, schrijf- en luistervaardigheden.

    Natallia’s review over les Basisonderwijs

    Linda is an awesome teacher. She is truly one of a kind!

  • Lies's review for Linda

    Lies

    Bredene

    1 jaar, 2 maanden geleden

    Lies’s lesonderwerp

    Een leerling uit het vijfde leerjaar basisonderwijs wenst ondersteuning bij wiskunde. Meetkunde en cijferen verlopen alvast moeilijk, maar het gaat eigenlijk over globale opvolging van de geziene leerstof. De mama heeft namelijk niet genoeg tijd om haar zoon hierin te ondersteunen. Graag een regelmatige opvolging van de leerstof.

*Namen werden geanonimiseerd wegens GDPR. Daarom staat er soms ‘hij’ bij een vrouwelijke naam en omgekeerd.

Studenten van Linda:

  • Studente 1ste leerjaar zoekt hulp bij Nederlands. Vooral volledige zinnen en woordenschat en werkwoorden lopen moeilijk. Bedoeling is om prelessen te geven zodat ze al wat voorloopt op … Lees meer

    Jamila uit Merelbeke
  • Een leerlinge uit het vierde leerjaar basisonderwijs wenst ondersteuning bij wiskunde. Het is het enige vak waar ze moeilijkheden bij ervaart. Rekensommen maken, maaltafels ... Het gaat… Lees meer

    Ibrahim uit Zottegem
  • Leerlinge 5e leerjaar met dyslexie en lichte ADHD heeft een huiswerkbegeleiding nodig. Het ontbreekt haar wat aan structuur, waardoor ze soms het huiswerk niet gemaakt heeft. Daarnaast … Lees meer

    Feline uit Zeebrugge
  • Een leerling uit het 3e leerjaar zoekt ondersteuning voor wiskunde. De leerling heeft moeite met het begrijpen van nieuwe leerstof, vooral met logisch en abstract redeneren. Concepten z… Lees meer

    Sam uit De Haan
*Namen werden geanonimiseerd wegens GDPR. Daarom staat er soms ‘hij’ bij een vrouwelijke naam en omgekeerd.
Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.