Profiel van Sam

    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Profiel van Sam
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Over Sam

    Hallo, ik ben Sam!

    Na het behalen van mijn bachelordiploma als laborante ben ik vijf jaar geleden gestart met de lerarenopleiding secundair onderwijs. Vanuit die opleiding groeide mijn passie voor het begeleiden van leerlingen, en die heb ik sindsdien verder uitgewerkt buiten de klassieke schoolcontext.

    Ik geef al jaren wiskundebijles aan leerlingen uit mijn stagescholen, aan kinderen uit de jeugdbeweging, familie en anderen. Zo kon ik veel ervaring opdoen in het individueel begeleiden van jongeren en het aanpassen van uitleg aan hun tempo en noden.

    In het middelbaar volgde ik zelf zes uur wiskunde en ben er graag mee bezig. Ik begrijp goed waar leerlingen vastlopen en hoe we die moeilijkheden samen stap voor stap kunnen overbruggen.

    Ik ben zeer geduldig en hou van structuur — twee eigenschappen die perfect aansluiten bij wiskunde. Daarnaast was ik zes jaar leiding bij de KSA, wat me veel ervaring heeft gegeven in het werken met en begeleiden van jongeren.

    Motivatie

    Ik ben zelf heel graag met wiskunde bezig.
    Als ik het zelf niet (volledig) begrijp, blijf ik zoeken tot ik de stappen/de methode doorheb.

    Daardoor kan ik mij goed verplaatsen in de leerling en kan ik op voorhand al goed inschatten waar de moeilijkheden van een leerling zal liggen. Daarbovenop weet ik daardoor ook beter hoe ik de leerling de leerstof op meerdere manieren kan uitleggen, tot ook de student het helemaal doorheeft.

    Mijn aanpak

    Tijdens de bijles overlopen we de geziene theorie en maken we vooral extra oefeningen om te kijken waar het moeilijk/mis gaat en om vervolgens bij te sturen.
    Ik help ook met het maken van opdrachten of opgegeven oefeningen voor school, indien gewenst.

    Ter voorbereiding van de examens is er de optie dat ik per onderdeel een voorbeeldexamen maak, over enkele weken heen. De leerling maakt hier zoveel mogelijk oefeningen van voordat de bijles doorgaat en stuurt mij de gemaakte oefeningen door. De bijles is er dan om fouten te bespreken, oefeningen die niet lukten, samen te maken en om extra oefeningen te maken waar nodig.

    Ik communiceer met de leerling om de inhoud van de bijles en het moment van de bijles af te spreken. Na de bijles geef ik steeds wat feedback aan de ouders over hoe het ging.

    Opleiding

    Diploma 1: Bachelor biomedische laboratoriumtechnologie aan Odisee

    Bijles voor deze vakken

    • Wiskunde

      Studenten van Sam:

      • Lot zit in het 5e middelbaar Humane Wetenschappen en wenst bijles wiskunde. Graag in het algemeen ondersteuning bij de geziene leerstof.

        Lot uit Sint-Niklaas
      • Leerlinge in het 4de middelbaar dubbele finaliteit Sport heeft ondersteuning nodig bij wiskunde. Ze heeft hier altijd al moeite mee gehad omwille van haar dyscalculie en het ontbreekt h… Lees meer

        Karin uit Zele
      • Leerlinge 2de middelbaar (Maatschappij en Welzijn) is op zoek naar begeleiding bij wiskunde. De leerlinge heeft algemene moeilijkheden bij thema's rond meetkunde, machten en breuken.

        De uit Halle
      • Leerlinge tweede middelbaar a-stroom is op zoek naar extra ondersteuning bij wiskunde.

        Bianca uit Zele
      *Namen werden geanonimiseerd wegens GDPR. Daarom staat er soms ‘hij’ bij een vrouwelijke naam en omgekeerd.
      Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.