Bachelor Geneeskunde
UGent
Aalst , België
Gent , België
Leslocaties
Op locatie
Leslocaties
Op locatie
Over Arnaud
Ik ben Arnaud, 23 jaar, laatstejaarsstudent geneeskunde. Hoewel mijn opleiding me een druk schema oplegde, heb ik steeds voldoende tijd kunnen maken voor extra-curriculaire activiteiten, waaronder lesgeven. 3 jaar lang was ik deel van een project dat studenten als assistent inzette om andere studenten theoretische begrippen uit de menselijke fysiologie uit te leggen en practica te begeleiden. Over de jaren heen gaf ik zo aan studenten van 4 verschillende richtingen les: geneeskunde, tandheelkunde, farmacie en logopedie& audiologie. Ervaring met kinderen heb ik vooral door mijn animator en hoofdanimator opleiding. Op 8 jaar tijd heb ik meer dan 1000 werkuren op kamp of speelplein gespendeerd.
Motivatie
Sinds ik geen deel meer uit maak van het project als leerling-assistent, was ik op zoek naar een nieuwe uitdaging. BijlesHuis geeft me de mogelijkheid mijn talent voor lesgeven verder te benutten, maar met een flexibeler schema.
Mijn aanpak
Ik probeer mijn lessen voornamelijk leuk te houden. Een kind dat graag studeert zal altijd betere resultaten halen dan iemand die zich dagelijks moet forceren. Aan de hand van een goede planning spreken we af wat hij/zij zelf tussen de lessen door oefent en wat me samen doen. Door dit schema te blijven updaten hebben ook de ouders een overzicht van de inhoud van de lessenreeks.
Opleiding
Diploma 1: Bachelor Geneeskunde aan UGent
Bijles voor deze vakken
- Basisonderwijs
- Geneeskunde
- Geschiedenis
- Aardrijkskunde
- Engels
- Nederlands
- Powerpoint
- Word
- Biologie
- Wiskunde
- Thesis-scriptiebegeleiding