Over Wibe
Nadat ik vier jaar Latijn heb gevolgd in het middelbaar, volgde ik daarna twee jaar Humane Wetenschappen. Momenteel studeer ik nu Taal- en Letterkunde: Nederlands-Duits, maar ik heb in Antwerpen al als vrijwilligerswerk bijles gegeven in het Nederlands en Duits via de universiteit.
Motivatie
Ik ben gedreven in mijn studieveld, waar ik dus graag over vertel. Ik ben veel bezig met talen en literatuur, maar ook met cultuur, geografie en geschiedenis. Momenteel heb ik mij dit jaar ingeschreven voor minder dan 60 studiepunten, en ik zou graag de tijd die ik daardoor overheb productief inzetten.
Mijn ervaring met Nederlands als tweede taal was fantastisch. Ik had heel gedreven leerlingen met diverse ervaringen die een heuse aanwinst waren voor het onderwijs. Het Duits was uitdagender, aangezien de leerlingen Duits moeilijker konden aangeven waar ze hulp bij nodig hadden. Desondanks werkten ook die leerlingen goed mee.
Mijn aanpak
Het liefst hoor ik eerst van de leerlingen waar ze hulp bij kunnen gebruiken, en bekijk ik taken of toetsen waaruit ik kan afleiden waar ik moet beginnen. Ik kan echter ook tewerk gaan zonder eerst het materiaal te bekijken, wat ik reeds als tutor Duits heb gedaan.
Opleiding
Diploma 1: Derde graad Humane Wetenschappen aan KA Pitzemburg, gefuseerd tot Busleyden Atheneum
Bijles voor deze vakken
- Nederlands
- Wiskunde
- Aardrijkskunde
- Engels
- Frans
- Geschiedenis
- Maatschappijleer
- Studiebegeleiding
- Duits
- Nederlands NT2