Keerbergen, België
Bachelor
Lerarenopleiding, C.V.O. Technische Scholen Mechelen
Gescreende bijlesgever
Wendy
Ik ben een enthousiaste en ervaren leerkracht met 18 jaar ervaring in het onderwijs, waarvan 12 jaar in Brussel en 6 jaar in Keerbergen. Na het behalen van mijn bachelor in Toerisme en Recreatiemanagement in 2004, volgde ik mijn passie voor onderwijs en behaalde ik een diploma als leerkracht secundair onderwijs. Mijn brede ervaring bestrijkt verschillende vakken en leeftijdsgroepen, waardoor ik flexibel kan inspelen op de behoeften van mijn leerlingen. Ik heb een grote interesse in het proces van leren leren en ontwikkelde samen met een collega een online programma met tools om leer- en studieproblemen aan te pakken. Bijles geven en leerlingen begeleiden in het begrijpen van hun eigen leerproces is een van mijn sterke punten. Ik geloof erin om hen niet alleen de nodige kennis bij te brengen, maar ook de vaardigheden en het vertrouwen om zelfstandig te groeien: "Ik geef hen vleugels en leer hen vliegen."
Motivatie
Mijn grootste motivatie is het geloof in het potentieel van elke leerling. Ik ben ervan overtuigd dat met de juiste mindset en aanpak, iedereen kan groeien en succes kan behalen. Ik zet me creatief en volhardend in om mijn leerlingen te inspireren en uit te dagen.
Mijn aanpak
Bijles en persoonlijke begeleiding geven mij de kans om leerlingen niet alleen te helpen begrijpen wat ze leren, maar ook hoe ze leren. Ik wil hen laten ervaren dat ze tot veel meer in staat zijn dan ze soms zelf denken. Ik ben een doorzetter en haal mijn voldoening uit het bieden van vleugels aan mijn leerlingen en hen leren vliegen – zelfstandig en met vertrouwen in hun eigen kunnen.
Opleiding
Diploma 1: Bachelor lerarenopleiding aan C.V.O. Technische Scholen Mechelen
Diploma 2: Bachelor Toerisme en recreatiemanagement aan Thomas More
Bijles voor deze vakken
Tweede graad: Basisonderwijs, Geschiedenis, Huiswerkbegeleiding, Maatschappijleer, Studiebegeleiding
2 dagen, 20 uur geleden
Ann’s lesonderwerp
Student 4de middelbaar Mens en Maatschappijleer (dubbele finaliteit) wenst studiebegeleiding. De student kan niet goed grote pakketten leerstof verwerken en weet ook niet goed hoe ze diepgaander kan studeren. Ze weigert ook hulp momenteel en wil het allemaal alleen doen. Ze studeert niet veel en is snel klaar, voelt zich goed voorbereid maar behaalt uiteindelijk minder goeie resultaten.
Ann’s review over les Studiebegeleiding
Heel goeie begeleiding. Echt op maat. Luistert en past de tips & tricks aan. Vlotte communicatie en de resultaten zijn ook heel sterk verbeterd. Top.