Ninove, België
Bachelor
Lerarenopleiding Secundair Onderwijs Biologie en Project Algemene Vakken, Hogeschool Universiteit Brussel (nu Odyssee)
Sanne
Ik ben een leergierige leerkracht die al van op jonge leeftijd wist dat ze leerkracht wou worden. De keuzevakken waren vanzelfsprekend. Ik koos ten eerste voor Biologie. Een vak dat ik rijkelijk heb mogen ervaren door mijn overleden grootvader. Hij was een fervent vogelringer en nam me vaak mee naar het bos, de zee, … . Als tweede vak koos ik voor Project Algemene Vakken. Dit omdat de manier van werken me erg aansprak. Je krijgt hier de tijd om de leerlingen zaken die ze kunnen gebruiken in hun dagelijks leven aan te leren.
Motivatie
Ik ben een gemotiveerde leerkracht die leerlingen zowel in de klas als buiten de klas voldoende kansen wil geven. Door de jaren heen viel het me meer en meer op dat het maken van huiswerk, het voorbereiden van toetsen/syntheseproeven niet voor elke jongere even evident is; vaak hebben zij hierbij hulp nodig. Daarom wil ik mij hiervoor inzetten.
Opleiding
Diploma 1: Bachelor Lerarenopleiding Secundair Onderwijs Biologie en Project Algemene Vakken aan Hogeschool Universiteit Brussel (nu Odyssee)
Bijles voor deze vakken
Bachelor: Biologie, Fysica, Maatschappijleer, Studiebegeleiding