Hasselt, België

Master

Chemie, KU Leuven

Gescreende bijlesgever

Femke

Ik ben Femke, 25 jaar en momenteel in mijn 2e jaar als PhD studente in chemie, waar mijn onderzoek gaat over hydrometallurgische processen thermodynamisch modelleren. Sinds mijn bachelor heb ik al verschillende studenten bijlessen chemie gegeven bij moeilijkheden of ter voorbereiding van TAT. Nu ik tijdens mijn PhD ook veel werkzittingen en labo's aan eerstejaars bio-ingenieurswetenschappen geef wou ik dit ook verder zetten buiten mijn uren.

Motivatie

Ik vind het leuk om actief te blijven leren en mijn passie voor chemie over te brengen aan jongeren. Bij moeilijkheden wil ik de studenten altijd graag helpen en ik krijg veel voldoening ervan als ze het daarna goed snappen en ze hun testen goed maken op school!

Mijn aanpak

Ik overloop en schematiseer eerst altijd de theorie samen met de student om te kijken of de basisconcepten duidelijk zijn. Dan begin ik oefeningen te maken: eerst een paar samen, dan laat ik de student een paar zelfstandig maken. Die overlopen we nadien samen. Ik zal ook altijd interactieve vragen proberen stellen om zo duidelijkheid te krijgen of de student het echt goed begrijpt.

Opleiding

Diploma 1: Master Chemie aan KU Leuven

Bijles voor deze vakken

Examencommissie: Wiskunde

Bachelor: Chemie, Natuurwetenschappen, Thermodynamica

Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.