Profiel van Yentl

    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Profiel van Yentl
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Over Yentl

    Ik ben arts van opleiding en heb daarnaast een master Burgerlijk Ingenieur - Biomedische Technologie. Momenteel rond ik een doctoraat in de Bio-informatica af. Dankzij deze combinatie van wetenschappelijke, technische en medische opleidingen heb ik een sterke analytische basis en veel ervaring met complexe leerstof helder uitleggen. Ik studeer bijzonder graag en haal veel voldoening uit kennis overbrengen aan anderen. Daarom zou ik mijn vast werk als arts graag aanvullen met het geven van bijles.

    Motivatie

    Ik geef graag bijlessen omdat ik zelf heel graag studeer en veel voldoening haal uit het herbekijken en uitleggen van moeilijke leerstof. Ik vind het fijn om studenten te helpen structuur te krijgen in hun manier van studeren en om complexe concepten helder en toegankelijk te maken.

    Mijn aanpak

    Ik begin met na te gaan of de basis goed beheerst wordt, omdat veel moeilijkheden ontstaan door hiaten in eerdere leerstof. Van daaruit probeer ik studenten conceptueel te laten nadenken en actief denken aan te moedigen, zodat ze zelf inzicht opbouwen en verbanden helder leren zien. Daarnaast werk ik sterk op maat van de student: ik probeer eerst te begrijpen waar de moeilijkheden liggen, wat het doel is van de begeleiding en welke aanpak het best werkt voor die persoon. Sommige studenten hebben nood aan structuur en overzicht, anderen eerder aan extra oefeningen of intuïtieve uitleg. Ik pas mijn methode dus aan in functie van de vraag en het niveau van de student, met als doel niet alleen betere resultaten te behalen, maar ook meer zelfvertrouwen en inzicht te ontwikkelen.

    Opleiding

    Diploma 1: Master burgerlijk ingenieur aan UGent

    Diploma 2: Master geneeskunde aan KULeuven

    Bijles voor deze vakken

    • Anatomie
    • Biologie
    • Chemie
    • Fysica
    • Geneeskunde
    • Groepsles statistiek
    • Groepsles toelatingsproef geneeskunde
    • IJkingstoets
    • Natuurwetenschappen
    • Programmeren
    • Python
    • Statistiek
    • Toelatingsproef-geneeskunde
    • Wiskunde
      Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

      Bedankt voor je aanmelding!