Sint-Martens-Lierde, België

Master

Gescreende bijlesgever

Celine

Ik behaalde mijn diploma van Toegepaste Economische Wetenschappen aan de UGent, waarna ik jaren in de technologie/SaaS sector heb gewerkt. In begin 2024 heb ik dan besloten om het over een heel andere boeg te gooien en begon ik aan een opleiding als leerkracht in het Lager Onderwijs. Na jaren met klanten te hebben gewerkt en verschillende teams te hebben aangestuurd, weet ik dat mijn grootste motivatie komt uit het zien groeien van mensen in hun rol. Impact teweeg brengen is belangrijk voor mij!

Motivatie

Ik help graag waar ik kan en ik kijk er naar uit om 1 op 1 aan de slag te gaan met kinderen die dat extra duwtje in de rug kunnen gebruiken. Verder hoop ik met mijn enthousiasme ook in hen het vuur aan te wakkeren (als dat al niet aanwezig is), om bij te leren!

Mijn aanpak

Mijn ervaring als lesgever is er eerder eentje als 'coach' bij een team van jonge mensen die ik aan het begin van mijn management 'carrière' heb ingenomen. Het was mijn taak een groep van net afgestudeerde, sales skills bij te brengen, kennis over het product, de markt en de persona's aan wie we verkochten. Mijn aanpak hierin, en waar ik ook achter sta in het kader van bijles, is om het serieuze werk af te wisselen met een speelse aanpak. Zorgen dat de verworven kennis voldoende herhaald wordt a.d.h.v. een spel, zorgt ervoor dat de verveling niet te snel toeslaat. Ik ben sinds vorig jaar ook 'leesmoeke' op de school van mijn dochter. Uiteraard is dit niet hetzelfde als lesgeven, maar bij het leren lezen, zorg ik er voornamelijk voor dat de kinderen de tijd leren nemen om te lezen, fouten te maken en die ook zelf te corrigeren. Geduld hebben in een lessituatie is bijzonder essentieel, net omdat ik vaak zie dat het effectief loont als je de persoon in kwestie voldoende aandacht kan geven. En laat het nu net dat zijn wat bij bijlessen centraal staat.

Opleiding

Diploma 1: Master

Bijles voor deze vakken

Basisschool: Aardrijkskunde, Basisonderwijs, Frans

Tweede graad: Economie

Examencommissie: Engels, Management en organisatie, Marketing, Nederlands

Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.