- Nieuw!
Gescreende bijlesgever
Master Kinesitherapie
KU Leuven
Minderhout , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Over Ilse
Ik ben een 53 jarige kinesiste. Ik heb reeds 30 jaar werkervaring in mijn eigen praktijk aan huis. Ik ben getrouwd en heb 3 dochters, waarvan er nog 2 thuis wonen. Zij zitten door de week op kot voor hun studies, waardoor er voor mij wel wat tijd vrij is gekomen voor wat nieuwe uitdagingen. Zo ben ik 3 jaar geleden gestart met Spaanse les. Dit doe ik nog steeds heel graag.
Vroeger heb ik in Herentals gewerkt met kinderen met leerstoornissen. Dit was in een centrum waar logopedisten samen werkten met kinesisten ( specialisatie psychomotoriek) , maar omdat ik het toen zelf heel druk kreeg met mijn eigen werk en 3 kleine kinderen, ben ik hier jammer genoeg moeten stoppen. Vanaf toen heb ik enkel in mijn eigen praktijk gewerkt.
Toen mijn eigen kinderen groter werden, ben ik hun schoolwerk wel wat mee blijven opvolgen. Hier en daar moest ik hen ook wel eens wat helpen of hen iets uitleggen, wat ik volgens hen wel goed deed.
Motivatie
Ik ben klaar voor een nieuwe uitdaging. Het lijkt mij heel leuk om jonge kinderen wat te kunnen helpen. Ik heb geen educatieve opleiding gehad, maar ik ben iemand die zich wel volledig inzet.
Mijn aanpak
Mijn bijlessen zijn rustig, motiverend en volledig afgestemd op het tempo van het kind. Ik combineer duidelijke uitleg en gerichte oefeningen met veel positieve ondersteuning, zodat de leerling zich veilig voelt en durft te proberen.
Ik werk een kennis, leerhouding en zelfvertrouwen.
Opleiding
Diploma 1: Master Kinesitherapie aan KU Leuven
Bijles voor deze vakken
- Basisonderwijs
- Engels
- Frans
- Huiswerkbegeleiding
- Nederlands
- Wiskunde
- Biologie
- Natuurwetenschappen