• +1 jaar ervaring

Profiel van Eline

9,8 (1 beoordeling)
Leslocaties
  • Op locatie

  • Online

Profiel van Eline
9,8 (1 beoordeling)
Leslocaties
  • Op locatie

  • Online

Over Eline

In 2020 heb ik mijn diploma van leerkracht lager onderwijs behaald op de Karel de Grote Hogeschool in Antwerpen.
Ik ben net gestart aan mijn 4e jaar in het onderwijs. Ik sta nu al een aantal jaar in het vierde leerjaar. Ik heb ook een jaar in het buitengewoon onderwijs gewerkt. Later ben ik terug overgestapt naar het gewoon onderwijs. Ik doe het enorm graag. In het weekend geef ik ook kleuterturnen en in de vakanties kan je me steeds terugvinden op de lokale zomerschool.

Motivatie

Ik geef al een aantal jaren bijles aan kinderen uit de buurt. Ik vind het fijn om een verschil te maken en de leerlingen te helpen met hun moeilijkheden.
Als leerkracht denk ik dat het voor zich spreekt dat ik graag kinderen doe bijleren en ontdekken.
Verder kan ik ook helpen met het maken van planningen, het uitwerken van schema's, het zoeken van routine,..

Mijn aanpak

Als leerkracht ben ik gemotiveerd en gedreven om elke leerling te ondersteunen in hun leerproces. Mijn aanpak is gebaseerd op drie belangrijke pijlers: betrokkenheid, aanpassing aan individuele behoeften, en creatieve werkvormen.

Opleiding

Diploma 1: Bachelor Lager Onderwijs aan Karel de Grote Hogeschool

Bijles voor deze vakken

  • Basisonderwijs
  • Huiswerkbegeleiding
  • Nederlands
  • Studiebegeleiding
  • Nederlands NT2

Reviews (1)

  • Elke's review for Eline

    Elke

    Antwerpen

    1 maand, 3 weken geleden

    Elke’s lesonderwerp

    Een meisje uit het 6de leerjaar zoekt hulp bij Nederlands en algemene ondersteuning van de geziene leerstof. Ze volgt les op een internationale school, maar de mama merkt dat haar Nederlandse taalvaardigheden nog niet helemaal op punt staan. Aangezien de mama zelf Engelstalig is, kan ze haar hier niet bij helpen. Concreet ligt de focus op haar leesvaardigheden, spelling en woordenschat, maar algemene ondersteuning voor de andere vakken zou ook zeker welkom zijn.

    Elke’s review over les Basisonderwijs

    De lessen van Eline zijn zeer deskundig, vooral voor kinderen met een laag leesniveau. Ze weet hoe ze met kinderen moet praten en hen moet aanmoedigen om hun best te doen. En haar communicatie met de ouders is uitstekend.

*Namen werden geanonimiseerd wegens GDPR. Daarom staat er soms ‘hij’ bij een vrouwelijke naam en omgekeerd.
Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.