Over Stef
Stef heeft de Lerarenopleiding voor wiskunde en informatica behaald en daarna steeds in de IT-sector gewerkt. Hij is momenteel product-ingenieur. Stef heeft al ervaring met lesgeven aan leerlingen uit het middelbaar door vroegere stages en hij heeft ook al privélessen gegeven voor o.a. piano en wiskunde.
Motivatie
Ik help graag anderen. Zo ben ik in de IT-sector gestart als support, waarin ik andere collega's hielp met hun computerproblemen. Ondertussen help ik organisaties ontwikkelingsproblemen herkennen, en werk ik samen met een development team om deze problemen op te lossen.
Mijn aanpak
Ik ben zeer sterk in het begrijpen van onderwerpen op een zeer diep vlak. Zo kan ik deze onderwerpen ook simpel en op verschillende manieren uitleggen aan anderen. Ik pak de leerstof zo pragmatisch als mogelijk aan. Een van de meest voorkomende redenen voor het gebrek aan motivatie bij vakken zoals wiskunde, is de overtuiging dat dit leren nutteloos is en dat in het dagelijkse leven dit niet nodig is. Ik kan voor elk onderwerp binnen wiskunde uitleggen waarom dat belangrijk is, en hoe de leerling hier eigenlijk al vaak mee in contact gekomen is.
Opleiding
Diploma 1: Bachelor Lerarenopleiding Wiskunde-Informatica aan PXL
Bijles voor deze vakken
- Basisonderwijs
- Engels
- Wiskunde
- Cursus iPad
- Excel
- HTML-CSS
- Informatica
- Microsoft Office
- Windows