• Nieuw!

Profiel van Siebe

Leslocaties
  • Op locatie

  • Online

Profiel van Siebe
Leslocaties
  • Op locatie

  • Online

Over Siebe

Ik ben afgestudeerd als Game Developer, met mijn sterkste programmeertalen C++ en C#.
Ik heb een achtergrond in wiskunde en fysica uit mijn middelbare opleiding van 8 uur wiskunde, en gebruik deze nog vaak tijdens het programmeren.
Ik heb een introductiecursus wiskunde gegeven aan startende studenten voor Howest, DAE. Ik heb ook een kampweek gegeven aan kinderen tussen 10-14 jaar over leren programmeren.

Motivatie

Studenten helpen en didactische skills ontwikkelen.

Mijn aanpak

Ik probeer in mijn lessen bewust een eerder begeleidende rol aan te nemen. Ik geef eerst de nodige uitleg en werk enkele voorbeelden uit, waarna ik de leerling graag zelf aan de slag laat gaan. Op die manier kan ik zien waar het goed loopt en waar er eventueel nog vragen of moeilijkheden zijn.

Mijn sterkte ligt vooral in het helder uitleggen en verduidelijken van concepten. Wanneer een leerling ergens vastloopt, probeer ik het onderwerp vanuit een andere invalshoek te benaderen. Ik zoek snel naar alternatieve manieren om hetzelfde concept uit te leggen, zodat de student het uiteindelijk echt kan doorgronden.

Opleiding

Diploma 1: Bachelor Game Development aan Howest Kortrijk, Digital Arts and Entertainment (DAE)

Bijles voor deze vakken

  • C++
  • Engels
  • Fysica
  • Wiskunde
    Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.