Halle, België

Bachelor

Accountancy-Fiscaliteit, HOGENT

Laura

Ik heb in het secundair onderwijs, economie talen gedaan. Vervolgens Onthaal & Public Relations. Mijn hogere studies zijn afgerond in Accountancy-Fiscaliteit. Ik ben nu al enkele maanden aan het werk als Advisor Accountant. Voor uw boekhouding van A tot Z moet je zeker bij mij zijn. Ook alles omtrent tax en legal ben je aan het juiste adres. Mijn sterkste vakken in het secundair waren: boekhouden, economie, Nederlands, Aardrijkskunde, marketing, bedrijfsbeheer,... Ik heb al 8 jaar ervaring met jongeren, ik zit al van kleins af aan in de Chiro. Nu als hoofdleiding zet ik mij extra in voor onze leden om de juiste ondersteuning te geven.

Motivatie

Ik had het zelf niet gemakkelijk op school, ik kan vaker niet goed volgen in de les. Ik was zeer vaak afgeleid waardoor ik nooit niet meer was. Ik wil dan ook de studenten ondersteunen waar nodig.

Mijn aanpak

Uiteraard eerst gaan kijken wat de noden zijn van de student. Zien of zij zelf wel gemotiveerd zijn (anders bijsturen), de cursus doorlopen om te kijken of ik de geschikte lesgever ben om maximaal te helpen. Het valt uiteraard te zien wat voor soort student je voor u hebt, daarop baseer ik mijn lestechnieken. Van zodra ik kan helpen, regelmatig afspreken en de leerstof consistent herhalen. Ook stilstaan bij de moeilijkere theorie en vragen wat de student niet begrijpt aan een bepaald hoofdstuk.

Opleiding

Diploma 1: Bachelor Accountancy-Fiscaliteit aan HOGENT

Bijles voor deze vakken

Basisschool: Accounting & finance, Basisonderwijs, Boekhouden, Huiswerkbegeleiding, Nederlands, Powerpoint, Studiebegeleiding

Economie

Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.