• +2 jaar ervaring

Profiel van Steffi

10/10

  • Op locatie

  • Online

Profiel van Steffi

10/10

  • Op locatie

  • Online

Over Steffi

Ik volgde een bachelor Communicatiewetenschappen en vervolgens de master Bedrijfscommunicatie. Ik heb zelf een passie voor taal en meer specifiek Frans, die ik graag wil overbrengen aan leerlingen en kinderen.

Ik sta leerlingen graag bij in de wereld van de Franse taal om hun kennis, beheersing en motivatie op te bouwen.

Mijn eerste keren bijles Frans gaf ik op het niveau van het 6e leerjaar en dit is goed verlopen voor mezelf en de leerling. Dit smaakt dan ook naar meer!

Motivatie

Ik heb zelf een passie voor taal en meer specifiek Frans, die ik graag wil overbrengen aan leerlingen en kinderen.

Ik sta leerlingen graag bij in de wereld van de Franse taal om hun kennis, beheersing en motivatie op te bouwen.

Mijn eerste keren bijles Frans gaf ik op het niveau van het 6e leerjaar en dit is goed verlopen voor mezelf en de leerling. Dit smaakt dan ook naar meer!

Mijn aanpak

Ik vind het heel fijn om mijn passie voor de Franse taal op een leuke en persoonlijke manier te kunnen overbrengen aan jongeren. Hierbij zoek ik graag een connectie tussen de leerstof en de jongere om zo de motivatie en ontwikkeling aan te scherpen. Ik ben een geduldig en vrolijk persoon.

Voorafgaand aan de bijles, bereid ik het onderwerp voor (focus op de leerstof waar de leerling mee worstelt, verschillende oefen formaten). We bespreken aan het begin van de bijles waar de leerling graag op wil werken en dan overlopen we samen hoe de les er die dag zal uitzien. Aan het einde, bespreken we eventuele vragen en bespreken we of er eventueel extra bijles nodig is. Ik stel ook aan het einde van elke bijles een rapport op met een korte evaluatie van de les zelf en de leerling.

Opleiding

Diploma 1: Master Bedrijfscommunicatie aan KU Leuven

Bijles voor deze vakken

  • Frans

Reviews (1)

  • Laura's review for Steffi

    Laura

    Mechelen

    1 jaar, 10 maanden geleden

    Laura’s lesonderwerp

    Leerlinge vierde middelbaar Houttechnieken (tso) heeft moeite met Frans. Haar taalvakken zijn niet sterk, maar vooral Frans wordt heel moeilijk. Alle andere vakken (wiskundig, wetenschappelijk) lopen goed. Zolang die goed lopen wordt Frans door de vingers gezien, maar mocht het minderen, dan wordt Frans doorwegend en moet ze mogelijk haar jaar nog eens afleggen. Ze wil graag een beter begrip van de taal. Ze kan aparte onderdelen leren voor testen, maar kan niets samenbrengen in oefeningen. Ze hangt rond de helft qua studieresultaten. Er moet van de basis af aan opnieuw opgebouwd worden. De leerlinge heeft een bepaalde vorm van autisme. Ze is hier zeer open en communicatief over.

*Namen werden geanonimiseerd wegens GDPR. Daarom staat er soms ‘hij’ bij een vrouwelijke naam en omgekeerd.
Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.