Profiel van Nathan

    • Op locatie

    • Online

    Profiel van Nathan
    • Op locatie

    • Online

    Over Nathan

    Hoi! Ik ben Nathan, een echte computernerd! Al van jongs af aan begon ik te programmeren en zelf pc's bouwen. Dit leidde al snel tot veel ervaring met allerlei software en programmeertalen, en vervolgens tot mijn hogere studies! Ik ben momenteel mijn masterdiploma aan het afwerken voor Ingenieur in de Computenschappen. In mijn opleiding kwam ik in contact met vele technische en theoretische vakken, alsook een hoop wiskunde en statistiek. Hierbij kwam een hele hoop zelfstudie aan te pas, waardoor ik jaren aan mijn methode om nieuwe concepten aan te leren heb moeten sleutelen.

    Motivatie

    Als grote creatieveling met té veel passies, heb ik mezelf doorheen de jaren heel wat zaken aangeleerd. Vele mensen zeggen mij vaak: "Hoe heb je dat nu weer geleerd?!" en telkens kwam ik tot de conclusie dat ik een zeer efficiente studiemethode heb ontwikkeld, door mezelf al deze skills aan te leren. Ik geloof dat de meeste studenten hier veel voordeel uit kunnen halen, dus hoop ik al deze ervaring over te kunnen brengen.

    Mijn aanpak

    Bij het studeren, draait alles om context. Een topic of concept gaat enkel duidelijk worden, als je kan zien hoe het in het grotere plaatje past. Hier zet ik volledig op in. Aangezien de cursussen die studenten aangeboden krijgen vaak heel beperkt zijn qua contextuele informatie, en weinig structuur hebben, wil ik de student aanleren om zelf deze structuur te kunnen creëren, en op een efficiënte manier de informatie te kunnen vergaren die nodig is om het concept volledig te begrijpen.

    We gaan te werk door de juiste vragen te stellen, bijvoorbeeld:
    Wat is het doel?
    Hoe betrekt het tot de rest van de leerstof?
    Uit welke voorgaande concepten is het opgebouwd?
    En vele anderen.

    Ik wil studenten ook graag aanleren om de tools die beschikbaar zijn op een snelle, efficiënte en leerrijke manier te gebruiken.
    Services als Google, Videoplatformen en AI LLM's kunnen de student enorm helpen bij het studeren, als ze deze op de juiste manier gebruiken.

    Opleiding

    Diploma 1: Bachelor Computerwetenschappen aan Vrije Universiteit Brussel

    Bijles voor deze vakken

    • C++
    • Engels
    • Excel
    • HTML-CSS
    • Informatica
    • Java
    • Javascript
    • Microsoft Office
    • Powerpoint
    • Programmeren
    • SQL
    • Statistiek
    • Webdesign
    • Windows
    • Wiskunde
    • Python
    • Word
      Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.