Mol, België

Master

Agogische wetenschappen, VUB

Gescreende bijlesgever

Anne-Sophie

8/10

Ik heb de lerarenopleiding gedaan, secundair onderwijs, voor de vakken Engels en Nederlands. Toen volgde ik ook een speciaal traject, waardoor ik een jaar lang ervaring heb opgedaan als leerkracht. Naast mijn rol als leerkracht, was ik ook studieondersteuner. Ik hielp kinderen met het samenvatten, het maken van huiswerk ... Verder geef ik zwemles aan kinderen en heb ik ook al enkele jaren ervaring met het begeleiden van kinderen, jongeren en volwassenen met een beperking (fysiek en/of mentaal).

Motivatie

Momenteel studeer ik nog wat verder, maar ik vind het alsnog bijzonder leuk om les te geven in mijn vrije tijd. Ik wil graag iedereen helpen!

Mijn aanpak

Ik wil eerst graag van de leerling horen waar het precies misgaat. Op basis van zijn/haar noden, gaan we verder aan de slag. Ik vind het heel belangrijk om mijn aanpak af te stemmen om de leerling en sta altijd open voor feedback!

Opleiding

Diploma 1: Master Agogische wetenschappen aan VUB

Diploma 2: Bachelor Leerkracht secundair onderwijs - Engels Nederlands aan PXL

Bijles voor deze vakken

Tweede graad: Engels, Huiswerkbegeleiding, Nederlands, Nederlands NT2, Studiebegeleiding

Master: Thesis-scriptiebegeleiding

Beoordelingen0 beoordelingen
Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.