Profiel van Benthe

    10/10

    • Op locatie

    • Online

    Profiel van Benthe

    10/10

    • Op locatie

    • Online

    Over Benthe

    Ik ben Benthe, gepassioneerd door talen en dans. Ik werkte in 2024 mijn educatieve master voor Nederlands en Engels af. Sinds september sta ik voltijds in het deeltijds kunstonderwijs om dansles te geven, en behaal ik daarvoor ook een extra diploma. Ik heb al veel ervaring in het lesgeven aan jongeren.

    Motivatie

    Ik wil heel graag iets doen met mijn studie Nederlands-Engels, en bijlessen geven voelt daarbij aan als de juiste keuze. Ik werk graag in interactie en een-op-een. Ik heb veel geduld en wil leerlingen motiveren om bij te leren.

    Mijn aanpak

    Ik ga sterk in interactie met leerlingen. Ik stel me empathisch en begripvol op en wil vooral de motivatie sterk bevorderen. Ik ben geduldig, maar wil wel duidelijke doelen en vooruitgang bereiken.

    Opleiding

    Diploma 1: Master Educatieve in de talen: Taal- en Letterkunde: Nederlands- Engels aan Universiteit Gent

    Bijles voor deze vakken

    • Engels
    • Nederlands
    • Nederlands NT2

    Reviews (1)

    • Lesley's review for Benthe

      Lesley

      Ninove

      1 week, 5 dagen geleden

      Lesley’s lesonderwerp

      Leerling uit het 2de leerjaar wenst ondersteuning bij Nederlands. Hij heeft moeilijkheden met het Nederlands spreken.

      Lesley’s review over les Nederlands

      De lessen met Benthe gaan zeer goed.

    *Namen werden geanonimiseerd wegens GDPR. Daarom staat er soms ‘hij’ bij een vrouwelijke naam en omgekeerd.
    Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.