Oostkamp, België

PhD

Medische wetenschappen, UGent

Gescreende bijlesgever

Lies

Ik ben afgestudeerd als master in de Biomedische Wetenschappen. Intussen werk ik 15 jaar in de klinische studies in een tertiair ziekenhuis. Ik volgde een lerarenopleiding via afstandsonderwijs en koos als keuzevak voor bijles op woensdagmiddag.

Motivatie

Mijn huidige job is boeiend maar pittig en niet altijd ideaal te combineren met een gezin. De overstap naar het onderwijs is een grote stap. Individuele begeleiding is voor mij een tussenstap, maar vooral ook een mogelijkheid om eens iets totaal anders te doen en voldoening te krijgen door iemand direct te kunnen helpen.

Mijn aanpak

Ik hanteer een informele, vriendschappelijke stijl met wat humor. Ik heb ervaring met lesgeven dankzij de stages tijdens de lerarenopleiding, en later bij het opleiden van ziekenhuismedewerkers.

Opleiding

Diploma 1: PhD medische wetenschappen aan UGent

Bijles voor deze vakken

Basisschool: Ander

Tweede graad: Basisonderwijs, Biologie, Chemie, Engels, Geneeskunde, Huiswerkbegeleiding, Studiebegeleiding, Wiskunde

Bachelor: Thesis-scriptiebegeleiding

Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.