Over Jonas
Studies: Master Geschiedenis (2012-2016) en Specifieke Lerarenopleiding (2016-2017)
Werkervaring: Van november 2017 tot februari 2025 werkte ik voor de Dienst Vreemdelingenzaken. Gezien ik niet direct een job vond in het onderwijs nadat ik afstudeerde, ben ik ergens anders beginnen werken. Van 2020 tot 2022 gaf ik bijles aan verschillende leerlingen in Gent. Vanaf eind februari 2025 tot het einde van het schooljaar stond ik voor de klas in Aalter (Emmaüs), waar ik Frans en Engels gaf. In het schooljaar 2025-2026 geef ik voltijds Frans.
Motivatie
Ik vind het zeer leuk om mijn kennis aan jongeren over te dragen. Van nature help ik graag anderen, en bijles geven zorgt er (meestal) voor dat je iemand kan bijstaan om moeilijkheden met een bepaald vak te overwinnen. Mijn passie voor geschiedenis overdragen is daarbij ook een grote motivator. Daarnaast heb ik ook een grote interesse voor wiskunde en Frans, waardoor ik graag bijles geef in die vakken. Gezien er via het bijleskantoor deLimiet het meest vraag was naar wiskunde, heb ik de meeste leerlingen daarbij begeleid.
Mijn aanpak
Bij het begeleiden van een leerling, vertrek ik steeds vanuit de leerling zelf en kijk ik welke moeilijkheden er zijn met de leerstof. Het is een van mijn troeven dat ik me makkelijk kan aanpassen aan omstandigheden, waardoor ik goed kan inspelen op de specifieke situatie van elke leerling. Daarnaast probeer ik heel laagdrempelig les te geven en is humor een belangrijk onderdeel van mijn stijl van lesgeven. Op die manier lukt het me meestal om de leerling te motiveren en bij de les te houden.
Opleiding
Diploma 1: Professioneel / Volwassen Specifieke Lerarenopleiding aan Universiteit Gent
Diploma 2: Master Geschiedenis aan Universiteit Gent
Bijles voor deze vakken
- Frans
- Wiskunde
- Engels
- Geschiedenis