• +1 jaar ervaring

Profiel van Joke

9,4/10

  • Op locatie

  • Online

Profiel van Joke

9,4/10

  • Op locatie

  • Online

Over Joke

Ik ben professor aan de VUB en heb sinds 1995 ervaring met onderwijs aan studenten. Ook jongere leerlingen uit de hogere jaren uit het middelbaar kan ik begeleiden.

Motivatie

Nu mijn kinderen het huis uit zijn, komt er tijd vrij om extra taken op te nemen.

Mijn aanpak

Ik ben geduldig, gestructureerd en connectie makend met leefwereld van jongeren door met voorbeelden te werken die tot hun verbeelding spreken.

Opleiding

Diploma 1: PhD Communicatiewetenschappen

Bijles voor deze vakken

  • Studiebegeleiding
  • Sociologie
  • Thesis-scriptiebegeleiding

Reviews (1)

  • Roger's review for Joke

    Roger

    Antwerpen

    7 maanden, 2 weken geleden

    Roger’s lesonderwerp

    Student start dit academiejaar met het schakelprogramma Master of Science in de communicatiewetenschappen - film en televisie studies aan de faculteit Politieke en Sociale Wetenschappen aan de UGent. Graag ondersteuning/studiebegeleiding voor verschillende vakken o.a. communicatiewetenschap", "Theoretische Academische Vaardigheden" "Gevorderde Analysetechnieken en onderzoekssoftware", "Mediageschiedenis", etc. De student heeft een persoonlijkheidsstoornis, dus de mama zal de begeleiding opnemen (extra uitleg cursussen, helpen samenvatten,...) en dit doorgeven aan de zoon omwille van de stoornis.

    Roger’s review over les Studiebegeleiding

    De docent weet precies hoe ze de inhoud van de cursussen waarin ze mij helpt, moet structureren. Hierdoor maakt ze alles helder en begrijpelijk.

*Namen werden geanonimiseerd wegens GDPR. Daarom staat er soms ‘hij’ bij een vrouwelijke naam en omgekeerd.
Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.