Profiel van Hannah

    10/10

    • Op locatie

    • Online

    Profiel van Hannah

    10/10

    • Op locatie

    • Online

    Over Hannah

    Momenteel studeer ik logopedie aan de Vives Hogeschool in Brugge. Hierna zou ik eventueel nog Audiologie bijstuderen. Het geven van bijles is voor mij ook een manier om meer praktische ervaring op te doen die relevant kan zijn in mijn opleiding. Ondertussen heb ik reeds bijles gegeven aan kinderen in alle jaren van het lager onderwijs.

    Motivatie

    Ik vind bijles geven heel interessant omdat je 1-op-1 een band kan opbouwen met iemand en je die persoon ondertussen helpt bij zijn/haar moeilijkheden. Het is mooi om de vooruitgang te zien die je samen hebt opgebouwd en om het groeiende zelfvertrouwen te zien bij die persoon.

    Mijn aanpak

    Ik ga graag voor een persoonlijke aanpak. Het is als bijlesgever ook van belang om een goede band op te bouwen met je leerling. Op die manier kan je samen gericht werken en oefenen. Ik vind het ook erg belangrijk om te luisteren naar de noden en de hulpvraag van de leerling.

    Opleiding

    Diploma 1: Bachelor Logopedie aan Vives Brugge

    Bijles voor deze vakken

    • Wiskunde
    • Basisonderwijs
    • Studiebegeleiding
    • Nederlands

    Reviews (1)

    • Floris's review for Hannah

      Floris

      Roeselare

      1 maand, 3 weken geleden

      Floris’s lesonderwerp

      Voor een leerling die vanaf september in het 2e middelbaar opstart, zoeken we een docent die hem in augustus kan begeleiden bij het herhalen van de leerstof wiskunde uit het 1e middelbaar – specifiek bij getallenleer en meetkunde. Wiskunde is het enige vak waar hij moeite mee heeft en hij wil zich goed voorbereiden op komend schooljaar.

      Floris’s review over les Wiskunde

      Zeer positief, goeie omgang met onze zoon, legt het zeer goed uit. Op alles 5 sterren.

    *Namen werden geanonimiseerd wegens GDPR. Daarom staat er soms ‘hij’ bij een vrouwelijke naam en omgekeerd.
    Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.