Profiel van Ilyo

    • Op locatie

    Profiel van Ilyo
    • Op locatie

    Over Ilyo

    Ik ben mijn Master of Arts in de Geschiedenis aan het afronden en ben ook al begonnen aan het voorbereidingsprogramma Politiek Wetenschappen: Nationale Politiek. Beide opleidingen zijn aan UGent.
    Daarnaast ben ik drie jaar leiding geweest van jeugdbeweging KAJ Machelen, waarbij ik op regelmatige basis verantwoordelijk was voor en samenwerkte met jongeren van 12 jaar tot 20 jaar.

    Motivatie

    Ik deel graag kennis en begrijp ook wel dat niet alle leerstof voor iedereen evident is. Dus graag zou ik mijn kennis delen om jongeren te helpen over hun struikelblokken.

    Mijn aanpak

    Ik probeer te vertrekken vanuit de studiemethode van de scholier die ik help. Het is volgens mij efficiënter om een huidige studiemethode licht te alterneren of er bijkomstige tips aan toe te voegen, dan iets volledig anders voor te stellen. Iedereens studiemethode is uiteindelijk uniek.

    Opleiding

    Diploma 1: Bachelor Geschiedenis aan UGent

    Bijles voor deze vakken

    • Geschiedenis
    • Huiswerkbegeleiding
    • Studiebegeleiding
      Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.