Luisa's review for Lotte
Luisa
2 weken, 5 dagen geleden
Luisa’s lesonderwerp
Student zit in de eerste bachelor Bouwkunde en wenst bijles voor de oefeningen van AutoCAD. Hij dient tegen 21 december een taak in te leveren.
Op locatie
Online
Gescreende bijlesgever
Master Burgerlijk Ingenieur Architect
UGent
Gent , België
Op locatie
Online
Lotte behaalde haar master als Burgerlijk Ingenieur - Architect/bouwtechniek. Daarnaast gaf ze ook reeds les aan de UGent voor een vak in kader van haar eigen thesis. Als ervaren lesgever gaf Lotte ondertussen al meer dan 300u les via BijlesHuis.
Ik gaf in het middelbaar al bijles aan mijn medestudenten. Ik begeleidde ook een vak aan de UGent. Ik vind het leuk om kennis door te geven en op verschillende manieren iets te benaderen zodat echt iedereen het snapt.
Voor mijn lessen vind ik het belangrijk om een probleem/oefening eerst algemeen te benaderen. Wanneer blijkt dat deze eerste stap fout loopt, denk ik dat het cruciaal is om aan de student te vragen wat hij of zij anders dacht. Vervolgens ga ik met deze info verder aan de slag om iets te ontkrachten dat niet kan om ten slotte te verduidelijken wat wel de juiste aanpak is.
Diploma 1: Master Burgerlijk Ingenieur Architect aan UGent
Luisa
2 weken, 5 dagen geleden
Student zit in de eerste bachelor Bouwkunde en wenst bijles voor de oefeningen van AutoCAD. Hij dient tegen 21 december een taak in te leveren.
Marthe
2 maanden, 4 weken geleden
A zit in haar 1ste bachelor Bio-ingenieur en zoekt hulp bij wiskunde en fysica.
De lessen zijn heel goed en er wordt altijd goed naar je geluisterd. Lotte helpt voor het gevraagde vak en kan ook als coach optreden (dat is echt een plus). Bovendien oordeelt ze niet en bouwt zo vertrouwen op met de student.
Jentges
3 maanden, 1 week geleden
Student uit de eerste bachelor Toegepaste Psychologie is op zoek naar ondersteuning bij Statistiek ('Mens in cijfers'). Ze op zoek naar iemand die heel geduldig de verschillende thema's (Operationalisering van variabelen, Frequentieverdeling, De centrummaten, Variabiliteit maten, De normale verdeling, De vorm van de verdeling, kruistabellen, regressie, correlatie) kan uitleggen en haar kan helpen met SPSS.
Lotte heeft me enorm geholpen met statistiek! In het begin begreep ik het meeste materiaal niet, maar door de manier waarop ze alles uitlegde, begreep ik het uiteindelijk wel. Ik vond het leuk dat ze me vaak uitdaagde, waardoor ik mijn kritisch denkvermogen echt kon ontwikkelen tijdens moeilijke oefeningen. Bij mijn eerste examenkans haalde ik een 6/20 en nu, haalde ik bij mijn tweede examenkans een 17/20!! Dankzij haar was de verandering dus super groot :)