- Nieuw!
Gescreende bijlesgever
Professioneel / Volwassen Bedrijfscommunicatie
Deinze , België
Leslocaties
Op locatie
Leslocaties
Op locatie
Over Pieter
Ik heb een Master in de Vertaalkunde behaald in 2012 voor de talen Nederlands, Frans en Spaans. Ik heb drie en en half jaar gewerkt als vertaler bij een bedrijf in combinatie met vertaling als zelfstandige in bijberoep. Sinds drie jaar heb ik mijn kinderdroom verwezenlijkt en ben ik bij de politie gegaan.
Ik heb reeds bijles gegeven aan mijn nichtje de laatste jaren.
Motivatie
Ik vind het belangrijk dat kinderen goed opgeleid worden met het oog op de arbeidsmarkt. Zeker wat talen betreft, wat toch steeds belangrijker wordt in de huidige maatschappij die steeds meer gericht is op mondialisering. Doordat ik nu bij de politie werk, gebruik ik mijn talen minder, maar ik zou toch graag mijn kennis blijven gebruiken en onderhouden en ze op die manier doorgeven aan jongeren.
Mijn aanpak
Mijn lessen bouw ik steevast op vanuit het standpunt van de jongere. Eerst en vooral bekijk ik wat het niveau en de achtergrond is van de leerling en hierop bouwen we verder. Geduld is hierbij zeer belangrijk, alsook de manier waarop je het aanbrengt. Je moet je proberen aan te passen aan de leefwereld van de jongere.
Opleiding
Diploma 1: Professioneel / Volwassen Bedrijfscommunicatie
Diploma 2: Master Vertaalkunde aan Hogeschool Gent
Bijles voor deze vakken
- Frans
- Nederlands
- Spaans