- Nieuw!
Profiel van Noor
Op locatie
Online
Gescreende bijlesgever
Master Biomedical Research in Movement Sciences
KULeuven
Zele , België
Kalmthout , België
Aalst , België
Gent , België
Op locatie
Online
Over Noor
Hi, mijn naam is Noor. In het middelbaar volgde ik zes jaar lang Latijn–Moderne Talen. Onlangs behaalde ik mijn master in de Sport- en Bewegingswetenschappen, met als afstudeerrichting Biomedical Research in Movement Sciences. Mijn opleiding rondde ik af met een boeiende laboratoriumstage aan de University of California.
Momenteel werk ik parttime als wetenschappelijk medewerker bij de onderzoeksgroep Inspanningsfysiologie van de UGent, én als laborant in een labo dat gespecialiseerd is in stamceltherapie en -onderzoek. In mijn vrije tijd ben ik lesgever op sportkampen bij Sportievak.
Tijdens mijn volledige studieloopbaan was ik de vaste ‘bijlesgever’ van mijn vriendengroep en klasgenoten. Daardoor weet ik heel goed hoe je efficiënt en effectief kunt studeren.
Motivatie
Tijdens mijn volledige studieloopbaan kwamen vrienden en klasgenoten regelmatig bij mij terecht voor studieadvies en aanvullende uitleg bij de leerstof. Ik haalde altijd veel voldoening uit het ondersteunen bij huiswerk en het begeleiden tijdens de voorbereiding op toetsen, examens en spreekbeurten.
Tijdens het helpen van mijn broer voor zijn examen bij de brandweer, merkte ik opnieuw hoeveel plezier ik haal uit het geven van bijles. Dat motiveerde mij om officieel aan de slag te gaan als bijlesdocent bij BijlesHuis.
Mijn aanpak
Mijn aanpak als lesgever focust op het écht begrijpen van de leerstof, zodat leerlingen deze zelfstandig kunnen toepassen in examensituaties. Door theorie toe te passen in uiteenlopende soorten oefeningen, leren leerlingen er flexibel mee omgaan en wordt de informatie daadwerkelijk geïntegreerd, in plaats van enkel uit het hoofd geleerd.
Tijdens mijn eigen studies—bij vakken zoals Latijn, anatomie en andere vakken waarbij memoriseren onvermijdelijk is—heb ik tal van technieken ontwikkeld om grote hoeveelheden leerstof efficiënt te onthouden. Ezelsbruggetjes, liedjes, visualisaties en andere creatieve methoden lijken misschien eenvoudig, maar ze hebben mij door de zwaarste examens van mijn masteropleiding geholpen.
Uiteraard stem ik mijn aanpak steeds af op de leerling: ik pas mijn methodes aan op wat voor hem of haar het meest werkt.
Opleiding
Diploma 1: Master Biomedical Research in Movement Sciences aan KULeuven
Bijles voor deze vakken
- Chemie
- Fysica
- Frans
- Wiskunde
- Ander
- Excel
- R Studio
- Engels