Aarschot, België
Master
Tolk Vertaler Nederlands Duits Engels, Hoger Rijksinstituut voor Vertalers en Tolken, Brussel (H.R.I.V.T.)
Gescreende bijlesgever
Kathleen
Ik heb een diploma Vertaler-Tolk voor de talen Nederlands, Duits en Engels, en heb mijn talenkennis tijdens de duur van mijn loopbaan steeds actief kunnen inzetten. Ik heb over de jaren een aantal mensen bijlessen gegeven, van leerlingen middelbare school tot mensen die hun talenkennis om professionele redenen wilden bijspijkeren. Vaak waren dat collega's of mensen die een nieuwe baan hadden gevonden.
Motivatie
Ook tijdens mijn pensioen behoud ik graag een nuttige bezigheid, daarom bied ik mijn verworven talenkennis aan andere mensen aan. Bovendien heb ik altijd graag kennis doorgegeven en bijles geven is een ideale manier om bezig te blijven.
Mijn aanpak
Ik geef graag de passie voor een taal door, ik wil elke persoon het gevoel geven dat er met talenkennis een nieuwe wereld opengaat en hem/haar de zelfzekerheid voor het spreken en schrijven van een taal bijbrengen, ook al is de kennis nog niet perfect.
Opleiding
Diploma 1: Master Tolk Vertaler Nederlands Duits Engels aan Hoger Rijksinstituut voor Vertalers en Tolken, Brussel (H.R.I.V.T.)
Bijles voor deze vakken
Examencommissie: Frans, Italiaans
Professioneel / Volwassen: Duits, Engels, Nederlands