Profiel van Karen

    9/10

    • Op locatie

    Profiel van Karen

    9/10

    • Op locatie

    Over Karen

    Ik ben een gedreven wetenschapper met een passie voor genetica en wiskunde. Als Bio-ingenieur in de cel- en genbiotechnologie koos ik voor het onderzoek in de Medische Genetica en behaalde ik een doctoraat in de Medische Wetenschappen. Ik heb enige ervaring met het geven van bijlessen wiskunde op middelbare school niveau (3de-5de middelbaar). Daarnaast begeleidde ik meerdere masterstudenten tijdens mijn doctoraat. Als ex-scoutsleidster en huidig lid van het oudercomité van de scouts is het (samen)werken met jongeren mij niet vreemd.

    Motivatie

    Het geven van bijlessen geeft mij enorm veel voldoening. Het stilt mijn intellectuele honger enerzijds en voedt mijn talent als vertrouweling anderzijds. Ik hou van de uitdaging die het begrijpelijk uitleggen van de leerstof met zich meebrengt, rekening houdend met de capaciteiten en het karakter van de student.

    Mijn aanpak

    Met mijn inlevingsvermogen wil ik mijn aanpak aanpassen op maat van iedere individuele student, toegespitst op hun persoonlijke noden. Dankzij mijn geduld en vermogen om dezelfde leerstof op verschillende manieren aan te brengen, wil ik de studenten motiveren en het inzicht geven dat ze nodig hebben. Mijn doel is niet alleen om kennis over te dragen, maar ook hun zelfvertrouwen te versterken.

    Opleiding

    Diploma 1: Master Bio-Ingenieur in de Cel- en Genbiotechnologie aan Universiteit Gent

    Diploma 2: PhD Medische Wetenschappen aan Universiteit Gent

    Bijles voor deze vakken

    • Basisonderwijs
    • Aardrijkskunde
    • Biologie
    • Chemie
    • Natuurwetenschappen
    • Wiskunde
    • Ander

    Reviews (1)

    • Neil's review for Karen

      Neil

      Deinze

      3 weken, 4 dagen geleden

      Neil’s lesonderwerp

      Leerling 6de middelbaar Latijn-Wiskunde heeft moeite met wiskunde. Hij begrijpt de leerstof in de les wel, maar hij heeft voornamelijk hulp nodig bij het regelmatig, consistent en zelfstandig opvolgen van de leerstof. Hij zoekt daarom een docent die hem doorheen het schooljaar kan helpen de leerstof op te volgen en in te oefenen.

      Neil’s review over les Wiskunde

      Heel positief. Goede communicatie tussen Karen en Kobe, waarbij flexibel aangepast wordt aan de specifieke noden.

    *Namen werden geanonimiseerd wegens GDPR. Daarom staat er soms ‘hij’ bij een vrouwelijke naam en omgekeerd.
    Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.