Gent, België
Master
In het Vertalen - Nederlands, Engels, Spaans., Universiteit Gent
Anke
Ik ben een leergierig en zeer georganiseerd persoon. Ik hou ervan om anderen te helpen. Tijd doorbrengen met mijn vrienden en familie is heel belangrijk voor mij.
Motivatie
Na mijn studies ben ik een half jaar naar Valencia gegaan om daar Engelse les te geven in een academie. Ik deed dat ongelooflijk graag. Eenmaal terug thuis was het moeilijk een soortgelijke job te vinden in België. Ik ben een andere job gestart, maar een deel van mij verlangt nog altijd om ook iets met lesgeven te doen. Bijles geven is voor mij daarvoor de ideale oplossing, zonder mijn huidige job te moeten opgeven.
Mijn aanpak
Ik vind het heel belangrijk de leerlingen gemotiveerd te houden en te tonen dat het oké is om fouten te maken. Een taal leer je niet met een paar lessen, het is normaal dat het begin moeilijk kan zijn. In mijn tijd als lesgever werkte ik ook graag met liedjes en filmpjes in de te leren taal.
Opleiding
Diploma 1: Master in het Vertalen - Nederlands, Engels, Spaans. aan Universiteit Gent
Bijles voor deze vakken
Master: Engels, Nederlands, Spaans