Bijles aardrijkskunde, geschiedenis of Nederlands met Erik

    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Bijles aardrijkskunde, geschiedenis of Nederlands met Erik
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Motivatie

    Ik vind het erg leuk om jongeren uitleg te geven over verschillende vakken en hen te helpen met het 'leren leren'. Verder heb ik mijn WO-bachelor Geschiedenis in Utrecht met een vrij goed gemiddelde af kunnen sluiten (helaas net niet cum laude: een 7,8 was het uiteindelijke gemiddelde). Momenteel doe ik de onderzoeksmaster en ik denk dat ik op het gebied van het verleden aardig wat expertise heb qua vakinhoud.

    Opleiding

    Diploma 1: Master

    Bijles voor deze vakken

      Meer bijlesgevers aardrijkskunde

      Bijles aardrijkskunde, Grieks of studiebegeleiding met Tim
      • +4 jaar ervaring

      Bijles aardrijkskunde met Tim

      9,5/10 (1 beoordeling)

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Didam
      Online
      Oude Geschiedenis
      Over Tim

      Ik houd van de interactie met jongeren. Ik wil mijn vakkennis delen, zodat leerlingen oorzakelijke verbanden gaan zien in historische processen. Daarnaast wil ik ook de nieuwsgierigheid stimuleren, de kennis van Europese cultuur bevorderen en jongeren inspireren!

      Bijles basisonderwijs, aardrijkskunde of geschiedenis met Jaelle
        Ede
        International Tourism Management
        Over Jaelle

        Ik geef al jaren bijles en ik geniet er ontzettend van. Ik geef ook les aan de universiteit maar ik vind het leuker om 1 op 1 met iemand te werken. Ik vind het belangrijk om vertrouwen met iemand op de bouwen en samen de kleine en grote successen te delen. Iedereen leert op een andere manier en het is voor mij een leuke uitdaging om de beste leerwijze voor mijn leerlingen te vinden.

          Ede
          Online
          Life Sciences
          Over Anne Fleur

          Ik wil graag bijles geven omdat ik dit erg leuk vind om te doen. Ook vind ik het leuk als leerlingen goede cijfers terug krijgen en dat ik ze daarbij heb kunnen helpen. Dat motiveert mij om meer leerlingen te helpen.

          Bijles geneeskunde, Nederlands NT2 of fysica met Cindy
            Apeldoorn
            Online
            Over Cindy

            Ik ben een sterk sociaal persoon en help graag personen die nood hebben aan ondersteuning. Zo hoop ik een steentje bij te dragen in zijn/haar ontwikkeling en groei. Mijn onderwijservaring omvat les NT2 aan Syrische kinderen, onderwijsassistente bij kleuters, en in het basisonderwijs.

            Bijles aardrijkskunde, basisonderwijs of Nederlands met Didi
              Ulvenhout
              Online
              Rechtsgeleerdheid -
              Over Didi

              Na een studieperiode van 6,5 jaar heb ik mijn master Rechtsgeleerdheid afgerond, met de profielen Strafrecht en Familie- en Jeugdrecht. Mijn academische traject begon met een hbo-opleiding, gevolgd door een premaster en uiteindelijk de masteropleiding aan de universiteit. Tijdens mijn studie ben ik altijd actief geweest als werkstudent bij verschillende juridische organisaties, waar ik waardevolle praktijkervaring heb opgedaan. In deze rollen heb ik ook regelmatig stagiaires begeleid bij hun onderzoekswerk, wat mijn interesse in begeleiding en kennisoverdracht heeft versterkt.

              Daarnaast heb ik ervaring met het geven van huiswerkbegeleiding aan zowel basisschool- als middelbare scholieren, waarbij ik ondersteuning bood bij uiteenlopende vakken.

              Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

              Bedankt voor je aanmelding!